Boks

Różański twarzą w twarz z rywalem. Okolie sporo wyższy od mistrza WBC (VIDEO)

Już jutro Łukasz Różański zmierzy się z Lawrencem Okolie w obronie pasa kategorii bridger. Panowie są już po pierwszym face to face, gdzie mogliśmy zobaczyć różnicę warunków fizycznych obu pięściarzy.

Anglik ma same dobre wspomnienia z walk z polskimi zawodnikami. Lawrence Okolie pokonywał kolejno Rusiewicza w 2017 roku, Jeżewskiego w 2020, Krzysztofa Głowackiego przez TKO w starciu o pas WBO w kategorii junior ciężkiej i Michała Cieślaka przez decyzję w obronie tytułu.

Do pojedynku z Łukaszem Różańskim o mistrzostwo WBC w wadze bridger Okolie przystępuje po pierwszej zawodowej porażce. Dodatkowo Polak będzie miał przewagę własnej publiczności. Pięściarze zmierzą się bowiem w rzeszowskiej Hali Podpromie.

Różański – Okolie: Kursy bukmacherskie

Walkę o pas WBC Łukasz Różański – Lawrence Okolie obstawisz u bukmachera Fortuna, gdzie za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego dochodzą trzy zakłady do 100 zł bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku trzech pierwszych przegranych kuponów.

Odbierz bonusy i obstaw walkę Różański vs. Okolie

TYPKURSYBUKMACHER
Łukasz Różański3.00Fortuna
Lawrence Okolie1.44Fortuna

Face to face przed walką Różański – Okolie

Łukasz Różański przed pierwszą obroną tytułu WBC jest sporym underdogiem. We środę polski pięściarz stanął oko w oko z Lawrencem Okolei, który jest ewidentnie wyższy, a do tego ma większy aż o 22 cm zasięg ramion.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.