KSW

Romanowski nie zawalczy na KSW 66! Wcześniej zmienił limit wagowy i wydał oświadczenie: „Chciałbym przeprosić zupełnie za nic”

Niestety z karty walk KSW 66 wypada jeden z zawodników. Organizacja przygotowała jednak zastępstwo i dała szansę nowemu zawodnikowi.

Na gali w Szczecinie miało dojść do walki Tomasza Romanowskiego z Krystianem Kaszubowskim. Pierwszy z zawodników liczył na to, że zwycięstwo przybliży go do pojedynku o pas kategorii półśredniej.

Co ciekawe, w rozmowie z fansportu.pl przyznał nawet, że chciałby spróbować swoich sił w starciu z Roberto Soldiciem, który jest aktualnie podwójnym mistrzem dywizji półśredniej i średniej.

– Ja bym chciał się z nim zmierzyć, czy będzie miał pas, czy nie i będę do tego dążył. Chciałbym zawalczyć ogólnie z Roberto Soldiciem, na jakim jestem poziomie, jaki jestem twardy, bo zawsze wydawało mi się, że jestem twardy i jestem mocny gość, jeśli chodzi o twardą wymianę w stójce, ciężki cios i tak dalej. Nawet po to bym się chciał sprawdzić z Roberto, na jakim jestem poziomie twardości – mówił Romanowski.

Niestety „Tommy” miał spore problemy w okresie przygotowawczym. Kilka dni temu media obiegła informacja, że na prośbę Romanowskiego walka miała odbyć się w umownym limicie 79 kilogramów, na co zgodził się jego przeciwnik. Na swoich social mediach wyjaśnił, że zachorował na miesiąc przed KSW 66, jednak, mimo że miał taką możliwość, nie zamierzał przekładać starcia na inną galę.

Sprawdź!  KSW 76 NA ŻYWO: Wyniki wszystkich walk i relacja LIVE!

– Chce być wobec moich fanów szczery do bólu, że aż przezroczysty, bo bardzo szanuje swoich kibiców i doceniam, dlatego dzisiaj to napiszę, żeby po walce nie było, jak dostanę nauczkę, że się tłumacze. Bardzo mocno zachorowałem na 4 tygodnie przed galą i mój występ stał pod znakiem zapytania, a bardzo chciałem zawalczyć przed własną publicznością. Jak wiecie, KSW robi teraz gale co miesiąc, wiec mogłem spróbować przełożyć gale po prostu na inną.

– Skonsultowałem się z menadżerem i zapytałem na 3 tygodnie przed walką, bo byłem na antybiotykach, że ciężko będę miał z wagą, bo przez 17 dni zrobiłem jeden trening i nie wiedziałem, ile to potrwa jeszcze, kiedyś się chorowało na 3 dni, teraz kurujesz się 3 tygodnie ( przypominam, mój przeciwnik ostatnio nie zrobił limitu i w którejś walce walczyli w catchweight, czyli umowny limit) wiec postanowiłem zapytać nie prosić. Z tego, co wiem, nie byli niby zadowoleni, że zapytałem, może mieli jakiś plan, okej zrozumiałem, ale doszliśmy do porozumienia ostatecznie.

– Jeżeli kogoś tym uraziłem, to chciałbym przeprosić zupełnie za nic, nie było to zrobione, jak teraz portale podają, tylko już jakiś czas temu. Bardzo się bałem, że, nie zrobię wagi, bo po prostu biorę antybiotyki i że będzie ciężko, a szanuje swoich przeciwników i chciałem zachować się w porządku. Jeżeli ktoś tego nie rozumie trudno, jeżeli ktoś chce wieszać na mnie psy, okej przeżyje wiedz tylko tyle, że jestem gotowy na wojnę. Dziękuje wam za wsparcie w tym trudnym dla mnie czasie 👊🏻

KSW na swoich social mediach przekazało, że Tomasz Romanowski wypada ze względów medycznych. W walce z Kaszubowskim zastąpi go Robert Maciejowski, dla którego będzie to debiut w największej polskiej organizacji MMA.

Sprawdź!  Okniński mocno o mistrzu KSW! Przewiduje porażkę Mariana Ziółkowskiego! "Judasz nie wygra na Narodowym"

Kursy bukmacherskie na galę KSW 66

Całą kartę walk może obstawić u legalnego bukmachera BetClic. Już jutro na gali KSW 66 zobaczymy m.in. powrót Borysa Mańkowskiego, który stanie do walki z Marianem Ziółkowskim o pas wagi lekkiej. Swojego tytułu będzie bronić też Tomasz Narkun.

Jeśli nie masz jeszcze konta u legalnego bukmachera BetClic, możesz odebrać swój BONUS!

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 550 zł! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Otwórz konto – odbierz bonus

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.