KSW

Mariusz Pudzianowski komentuje słowa trenera Raubo: „Młodzi, to do was przekaz!”

Mariusz Pudzianowski opublikował na swoich social mediach wypowiedź trenera Zbigniewa Raubo. Zwrócił się również do młodszych kibiców.

Raubo to trener boksu, który współpracował z takimi zawodnikami jak Przemysław Saleta, Krzysztof Włodarczyk czy Artur Szpilka. Wielokrotnie w wywiadach wspominał o tym, że aby osiągnąć sukces, trzeba być cierpliwym i nie można odpuszczać w drodze do celu.

Pudzianowski komentuje słowa trenera

Trener nie raz za przykład wskazywał Ołeksandra Usyka, który po porażce z Clemente Russo chciał zakończyć bokserską karierę. Ostatecznie jednak pozostał przy tym sporcie i odniósł wielkie sukcesy zarówno w boksie amatorskim, jak i zawodowym. Zdobył złoto na Igrzyskach olimpijskich w Londynie, sięgnął po tytuły WBO, WBC, WBA i IBF w kategorii junior ciężkiej, a aktualnie jest niepokonanym mistrzem WBA, WBO, IBF oraz IBO w wadze ciężkiej.

Teraz Mariusz Pudzianowski skomentował jedną z wypowiedzi trenera i przyznał, że ma takie samo podejście jak Raubo. Nie raz mogliśmy usłyszeć byłego strongmana, który mówi o tym, że „cierpliwy to i kamień ugotuje”, a swój sukces zawsze zawdzięcza ciężkiej pracy.

Sprawdź!  KSW przygotowuje się na rewolucję! Lewandowski zabrał głos w sprawie Pudzianowskiego i innych gwiazd

To samo myślę i tak podchodzę jak trener mówi! Młodzi, to do was przekaz! – napisał Pudzianowski.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.