KSW

Ostra reakcja szefa KSW! Odpowiada na słowa Wrzoska: „Już mu się odkleja. Rzygać mi się chce od farmazonów”

Martin Lewandowski kilka dni gali Colosseum 2 w wywiadzie dla fansportu.pl szczegółowo podsumował minione wydarzenie.

Największa polska federacja MMA po 6 latach powróciła na Stadion Narodowy. Wydarzenie zapisze się na kartach historii jako druga co do wielkości gala, gdyż jak już wiadomo, KSW Colosseum 1 sprzedało więcej biletów. Na żywo tamten event oglądało blisko 58 tysięcy kibiców.

Martin Lewandowski w ostatnim wywiadzie miał okazję podsumować całe wydarzenie. Poruszył temat najważniejszych pojedynków, wyjaśnił m.in. dlaczego to właśnie starcie Materla vs Paczuski zostało nagrodzone bonusem za walkę wieczoru, oraz odniósł się do sprawy Mariana Ziółkowskiego.

Mistrz doznał bowiem kontuzji na rozgrzewce i nie był w stanie wyjść do pojedynku. Co więcej, postanowił zwakować pas. Szef federacji opowiedział, jak wyglądało to od kulis oraz został zapytany o to, czy KSW zapewni pomoc Ziółkowskiego.

Dziennikarz przytoczył bowiem słowa byłego mistrza Marcina Wrzoska, który w jednym z wywiadów stwierdził, że federacja pokrywa koszt operacji, ale później ściąga kwotę z następnej wypłaty. Lewandowskiemu mocno nie spodobała się ta wypowiedź, które spotkała się z ostrą reakcją szefa KSW:

Sprawdź!  (VIDEO) Zaskakują słowa Kołeckiego o Mariuszu Pudzianowskim! "Nie pamiętam, żeby bił mocno i wydaje mi się, że..."

– Co to za bullshit? Marcinowi chyba się już odkleja naprawdę. Niech przyjdzie, niech się wyspowiada i powie mi to w twarz. Po prostu już od farmazonów, które wypływają z ust zawodników, rzygać mi się chce. Nie zamierzam się tłumaczyć. Niech się prześpi z tematem i wróci do mnie. Każdy zawodnik od lat ma wsparcie KSW.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.