High League

Problemy zawodników High League! Alberto i Josef Bratan zatrzymani na lotnisku w Panamie: „Chłopaków przewieźli na komisariat”

Za pośrednictwem social mediów do kibiców trafiła wiadomość, że zawodnicy High League Alberto oraz Josef Bratan zostali zatrzymani przez policję w Panamie.

Alberto i Josef to bracia, którzy są nie tylko raperami, ale również freak fighterami. Obaj mają na koncie dwa pojedynki. Pierwszy z nich w debiucie po decyzji sędziów pokonał Marcina Dubiela, a następnie zmierzył się z Pawłem Tyburskim, z którym przegrał przed czasem.

Natomiast Josef najpierw po trzyrundowym starciu wygrał z Gabrielem Bystrzyckim znanym jako „Cesarz Narcyz”, po czym zawalczył z innym raperem „Maciasem”, czyli Krystianem Maciaszczykiem. W drugim pojedynku popisał się efektownym nokautem w zaledwie 47 sekund.

Gwiazdy High League zatrzymane na lotnisku

Freak fighterzy mogą mieć poważne problemy. Udali się w podróż do Panamy, jednak krótko po wylądowaniu zostali zatrzymani przez tamtejszą policję. Najpierw Alberto na swoim Instastory przekazał:

– Rozumiecie to, że znowu są problemy? Na lotnisku w Panamie zostaliśmy zatrzymani jako potencjalni podejrzani jakiegoś przemytu z Europy za Ocean. Nasze paszporty angolskie wcale w tym nie pomagają. Czekamy na weryfikację, zobaczymy co z tego wyniknie. Jesteśmy na razie wk**wieni.

Raper jednak nie wyglądał na zdenerwowanego i mogło się wydawać, że sytuacja zostanie szybko wyjaśniona. Kilkanaście godzin później właściciel MzQ Media, który miał odpowiadać za stworzenie teledysku, opublikował sprzed posterunku policji kolejne nagranie, na którym dodał:

Sprawdź!  Omielańczuk reaguje na wypowiedzi Denisa: "Kto jest e-konfidentem? W każdym wywiadzie opowiada rzeczy, których nie powinien"

– Dalej mają problem. Chłopaków przewieźli na komisariat do Panamy. Możliwe, że coś ze sobą mieli. Mam drugi telefon Alberta, jeżeli macie jakiś namiar do ambasady Angoli, to dawajcie znać.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.