GROMDAKSW

Gleba zawalczy w KSW!? Szef GROMDY ujawnia: „Rozmawiałem z Kawulskim. Niebawem będziecie wiedzieć więcej”

Patryk Tołkaczewski zasili szeregi największej polskiej organizacji MMA? Jego angaż w KSW bez wątpienia będzie dużą niespodzianką.

„Gleba” to zawodnik znany przede wszystkim z walk na gołe pięści. Toczył także starcia bokserskie, a w młodości bił się m.in. na mistrzostwach Polski czy Europy. Kibice kojarzą go jednak głównie z federacji GROMDA, w której zwyciężył 5 z 6 pojedynków.

„Gleba” przejdzie z GROMDY do KSW?

W niedalekiej przyszłości możemy być świadkami hitowego transferu. Tołkaczewski nie ukrywał, że chciał zawalczyć we freak fightach, a konkretnie w federacji High League m.in. z Mateuszem Kubiszynem. Wygląda jednak na to, że wybierze sportową organizację.

Mariusz Grabowski w ostatniej rozmowie z fansportu.pl potwierdził doniesienia i przekazał, że prowadzi rozmowy z włodarzami KSW w sprawie „Gleby”. Zawodnik z Torunia może być pierwszy fighterem, który przejdzie z GROMDY do największej polskiej organizacji MMA.

– Nie ma problemu, żeby „Gleba” czy inni zawodnicy gdzieś indziej walczyli. Jeśli to będzie na normalnych zasadach, to ja nic nie bronię. Ja się włodarzami KSW znam, z Maćkiem ostatnio rozmawiałem. Nie ukrywam, że jest coś na rzeczy. Jeśli wszystko dopniemy i formalnie będzie się zgadzać tak, jak dogadaliśmy się z Maćkiem, to nie ma problemu. (…) Panowie wszystko dobrze wiedzą. Myślę, że niebawem będziecie wiedzieć więcej.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.