FAME MMAFEN

Prezes FEN odpowiada na krytykę Boxdela: „Ocenia mnie gość, który nigdy nie zamienił ze mną nawet zdania”

Paweł Jóźwiak odpowiedział na słowa Boxdela, który po ostatniej konferencji przed Fame MMA 11 krytycznie wypowiedział się o prezesie organizacji FEN.

Jak wiadomo, pomiędzy organizacjami Fame MMA i FEN istnieje konflikt. Między innymi nasilił się on po debiucie Mateusza Murańskiego w Fight Exclusive Night. Zawodnik miał bowiem zapis w kontrakcie mówiący o tym, że przez 6-miesięcy po walce z Arkadiuszem Tańculą nie zawalczy w innej organizacji, ani też nie będzie jej promował.

Umowa została złamana, Mateusz Murański nie dostał wynagrodzenia, a ponadto został pozwany przez przedstawicieli Fame MMA. Z pomocą przyszedł mu Jóźwiak, który wypłacił gażę za starcie z Tańculą.

W wywiadzie dla famenews.pl po ostatniej konferencji Boxdel w ostrych słowach wypowiedział się o prezesie FEN:

Nie żywię tutaj żadnych złych emocji w stronę Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego, bo nigdy w sumie nie żywiłem do nich urazy. Jedynie to, co mówił Pan Martin, mogło mi się wydawać trochę dziwne, ale oni w porównaniu do Pawła Jóźwiaka to są zajebiści ludzie. W ogóle nie lubię tego gościa. Podpadł mi ku**a z dziesięć razy swoim zachowaniem i swoimi ruchami w sieci.

Czuję, że to jest to mocno toksyczny koleś. Ja też byłem hipokrytą, ale już teraz staram się nim nie być, ale Paweł Jóźwiak i jego hipokryzja, to zaryzykowałbym stwierdzenie, że nie mam do niego podbicia, jeżeli chodzi o moją hipokryzję. Każdy jest trochę hipokrytą, ale Jóźwiak… Uważam też, że jest on mocno fałszywy w tym, co robi i nie boję się tego powiedzieć na wywiadzie. Nie lubię go i kolegami raczej nigdy nie będziemy.

W odpowiedzi Paweł Jóźwiak zamieścił na swoich social mediach kilka wpisów. Na jego Twitterze możemy przeczytać:

Sprawdź!  Ostre słowa Izabeli Badurek! Zawodniczka nie przebiera w słowach. "Ostatnia walka wieczoru KSW to dla mnie szok! MMA w Polsce kończy się..."

Wystarczy odpalić Jurasówke i posłuchać, o czym rozmawiałem z @Jurasmma! Nigdy nie powiedziałem, że nie interesuje mnie to, czy komuś stanie się krzywda w klatce!

Powiedziałem, że nie interesują mnie jedynie wyniki walk freakowych! A freaki robie tylko dla sprzedaży ppv, ponieważ sport jest moja pasja i mnie najbardziej interesuje!

BTW ocenia mnie gość, który nigdy nie zamienił ze mną nawet zdania.

Źródło: YouTube / Twitter

Sprawdź!  Don Kasjo o relacji z Gamrotem: "Rozmawiałem z nim. Byliśmy razem w tej samej szatni..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

2 komentarzy

  1. Hahahah i to są dorosłe chłopy niby ??? Dziecinada do kwadratu ! A ten boxlen czy jak mu tam – to koleś ma jakieś imię i nazwisko ?? Bo po ksywie to na podwórku albo w średniej szkole się mówiło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.