Boks

Mariusz Pudzianowski nie dogadał się w sprawie walki z „Górą”! Islandczyk poznał nowego przeciwnika

Niestety Mariusz Pudzianowski nie zadebiutuje w formule bokserskiej. Organizatorzy gali Coresports Fight Night poinformowali, kto będzie nowym rywalem Islandczyka.

Początkowo na wrześniowej gali z Hafthorem Björnssonem znanym jako „Góra” z „Gry o tron” miał zmierzyć się Eddie Hall. Brytyjczyk doznał jednak bardzo poważnej kontuzji podczas sparingu i musiał przejść operację. Organizatorzy wydarzenia postanowili więc znaleźć zastępstwo za Halla.

Mariusz Pudzianowski kilkukrotnie na swoich social mediach przyznał, że negocjacje nie są tak łatwe, jak w przypadku, chociażby KSW. Fighter dodał jednak, że tanio skóry nie sprzeda i nie zawalczy za małe pieniądze. Co ciekawe, zawodnik KSW rozpoczął już nawet przygotowania pod pierwszy w karierze pojedynek bokserski:

Idzie wszystko bardzo dobrze. Menadżerowie ciężkie negocjacje mają, bo mam swoje oczekiwania i warunki. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniążki. (…) Wieczorkiem znowu na salę i zaczynam już delikatnie przygotowania do końca września prawdopodobnie. Jak wszystko dojdzie do skutku, to zmierzę się z nim sześć razy trzy minuty w boksie. Nigdy boksersko się nie lałem, ale myślę, że dam radę – powiedział na swoich social mediach.

W ostatnim wpisie dotyczącym pojedynku zaznaczył, że negocjacje są już bliskie finalizacji. Niestety ostatecznie do podpisania kontraktu nie doszło:

Sprawdź!  Dana White odpowiada Jake'owi Paulowi! "Jesteś oszustem, nie gwiazdą. Bierzesz sterydy?"

Już coraz bliżej finalizacji kontraktu! Jednak Polska i KSW są mniej skomplikowane niż zachód. Pomału zasuwam nieważne czy będzie ta walka, czy nie, ale muszę być gotowy, bo wszystko zdarzyć się może. Ja nigdy „TANIO SKÓRY NIE SPRZEDAJE $$$!!! Jak dojdzie do skutku, to będzie niezłe wyzwanie, o choleraaaaa!!!!🙉🙉🙉🙉 Tylko boks a ze mnie bokser jak z koziej dupy trąba🙉🙉🙉🙉🙉 no a co idę się lać ni ma, że boli!!!! Ps: Jak trafi bert, może mi spaść, ale musi trafić i złapać mnie 🤪🙉🙉🙉🙉

Nowym przeciwnikiem „Góry” jest Devon Larratt zawodowy kanadyjski armwrestler. Uznawany za jednego z najlepszych w historii tego sportu. Kanadyjczyk ma niewiele czasu na przygotowanie się do pojedynku z Bjornssonem. Gala zaplanowana jest na wrzesień. „Góra” ma za sobą dwa pojedynki pokazowe oraz jest w ciągłym treningu. Natomiast Larrat dopiero zadebiutuje w formule bokserskiej.

Źródło: TalkSport

Sprawdź!  Pudzianowski odpowiada na słowa Mameda. Obaj zawodnicy są zainteresowani pojedynkiem! "Czemu by nie Mamed"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.