KSW

Poznaliśmy rywala Szymona Kołeckiego? Kibice nie będą zadowoleni z takiego zestawienia

Czy właśnie poznaliśmy nazwisko zawodnika, z którym na KSW 62 zawalczy Szymon Kołecki? Jeśli tak, dla zawodnika Akademii Sportów Walki Wilanów będzie to duży krok w tył.

17 lipca do klatki powróci Szymon Kołecki, którego zobaczymy w main evencie. Organizacja oficjalnie jeszcze nie potwierdziła tego, kto będzie jego rywalem. Jakiś czas temu Maciej Kawulski zapytał, z kim można zestawić Szymona, gdyż jego rywal nie będzie mógł zawalczyć.

Pojawiło się kilka propozycji, a organizatorzy zamiast tej najbardziej sportowej, zainteresowali się tą, która będzie najmniejszym wyzwaniem dla Kołeckiego.

Z KIM NA KSW 62 ZAWALCZY SZYMON KOŁECKI?

Chodzi o Akopa Szostaka. Zawodnik ma na swoim koncie 4 zwycięstwa 3 porażki i jedno no-contest. Nigdy jednak nie walczył z wymagającymi rywalami. W ostatnim starciu pokonał Radosława Słodkiewicza, jednak starcie zostało mocno skrytykowane przez kibiców.

Realna opcja, bierzemy ją mocno pod uwagę, ale rzeczywiście Akop nie jest jedynym przeciwnikiem. W ogóle w takim pierwotnym podejściu był ktoś inny, ale rzeczywiście zapowiedź Akopa zburzyła nasze myślenie o tej walce. Czy ona z tych różnych względów, medialnych, dwa dobre nazwiska czy na tę galę wakacyjną będą dobrze dopasowane? – mówił jakiś czas temu Martin Lewandowski w rozmowie z inthecage.pl.

Sprawdź!  Michał Kita ukarany przez KSW za obraźliwe słowa po przegranej walce

Zaskoczeniem może być to, że jednocześnie, kiedy organizatorzy chcą zestawić Kołeckiego z Szostakiem, mówią także o pojedynku z Tomaszem Narkunem, którego stawką będzie mistrzowski pas. Starcie z kulturystą będzie dla niego dużym krokiem w tył po tym, jak pokonał weterana Martina Zawadę.

Jak wiadomo, pojedynkiem jak najbardziej zainteresowany jest Akop Szostak, który chce sprawdzić się w walce z mocniejszym rywalem. Także Kołecki zaznaczył, że na powrót do klatki może tym razem dostać słabszego przeciwnika, niż ostatnim razem.

Na Twitterze Kanału Sportowego pojawiła się grafika z zapowiedzią dzisiejszej rozpiski dnia. O godzinie 16:00 na YouTube transmitowany będzie program specjalny „Konfrontacja – Kołecki vs Szostak”. Już za kilka godzin wszystko powinno się wyjaśnić.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  "To jest dwóch największych tchórzy w historii polskiego MMA" - Michał Kita o Grabowskim i Bedorfie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *