KSW

(VIDEO) Polski McGregor? KSW przypomina najlepszy trash talk Pudzianowskiego: „Zobaczysz, kto bije mocniej! Ja czy twoja kobieta”

Już jutro do klatki powraca Mariusz Pudzianowski. Były strongman zawsze darzył swoich rywali szacunkiem, jednak ma na swoim koncie próby trash talku, o których przypomniała federacja KSW.

„Pudzian” na jutrzejszej gali stanie do największego pojedynku w karierze. Zmierzy się z legendą polskiego MMA Mamedem Khalidovem, a kibice liczą na to, że jeśli uda mu się zwyciężyć, to w kolejnym starciu podejmie mistrza i spróbuje zdobyć tytuł wagi ciężkiej.

Gala KSW 77 w całości dostępna będzie wyłącznie dla posiadaczy wykupionego abonamentu w Viaplay. Dostęp do platformy to koszt 34,99 zł za miesiąc, a oprócz gali, która odbędzie się w sobotę 17 grudnia dostępne są także wcześniejsze eventy federacji.

Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner. Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości streamie online XTB KSW 77.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KSW77_480x400.png

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!


Trash talk Mariusza Pudzianowskiego

Pudzianowski nigdy nie słynął z ciętego języka, jednak wiele jego wypowiedzi można nazwać już klasykami. Przez lata regularnie wspomina o tym, że cierpliwy to i kamień ugotuje, tanio skóry nie sprzeda, czy że samo się nic nie zrobi. Ma jednak na swoim koncie próby trash talku.

Sprawdź!  Różalski wspomina jedyną ustawkę w życiu: "Nie wiedziałem w ogóle co się, z czym je. Przybiegła ta drużyna i..."

Federacja KSW przy okazji walki z Mamedem postanowiła przypomnieć najlepsze teksty Pudzianowskiego skierowane do swoich rywali. W zestawieniu znalazły się m.in. takie wypowiedzi jak:

– „Butterbean” skoro uważasz, że biję jak baba, to zapraszam Cię do Polski i zobaczysz, jak baby w Polsce biją.

– Jeżeli Thompson uważa, że jestem brzydki, to on jest diabłem rogatym. Ja już zostawię to dla siebie, co ja myślę dalej o nim.

– Bob o własnych siłach nie wyjdziesz z tego ringu. Zobaczysz, kto bije mocniej ja czy twoja kobieta.

– Peter, jeżeli uważasz, że szybko mnie znokautujesz, to ja Ci powiem takie przysłowie. Żaba to piękny ptak tylko skrzydeł jej brak!

Całe nagranie znajdziesz poniżej:

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę. 

Sprawdź!  Pudzianowski odpowiada na słowa Mameda. Obaj zawodnicy są zainteresowani pojedynkiem! "Czemu by nie Mamed"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.