Wotore

Potężne wymiany w półfinale WOTORE 5! Raul Joshua Stir pokonuje Krystiana Rosę!

Organizacja WOTORE powraca z piątą edycją. Tym razem z najmocniejszą kartą w historii federacji i w wyjątkowym miejscu, jakim jest gdański Teatr Szekspirowski.

Właśnie trwa 8-osobowy turniej, a zawodnicy walczą o nagrodę główną w postaci 50 tysięcy złotych. Wśród uczestników znajdują się tacy fighterzy jak zwycięzca The War 3 Krystian Rosa, czy znani z King Of The Streets Paweł „Venom” Kubielas oraz Bartosz „Ufol” Kwiatkowski.

Toczą oni pojedynki na brutalnych zasadach, zbliżonych do starcia na ulicy. Dozwolone są soccer kicki, stompy czy też uderzenia głową. W parterze natomiast zawodnicy mają 20 sekund aktywnej walki, po których sędzia podnosi fighterów do stójki.

Poza turniejem na karcie walk znalazło się m.in. starcie Marcina Wrzoska z Vaso Bakoceviciem oraz głośny rewanż pomiędzy Bartoszem Batrą i Michałem Królikiem. Na WOTORE 5 odbędzie się również finał poprzedniej edycji. Jakub Ozga zmierzy się z Dominikiem Owsianym o 50 tysięcy złotych.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

RELACJA

Runda 1:

Panowie od razu poszli na ostrą i mocną wymianę. Po tej  akcji zobaczyliśmy wymianę w klinczu, gdzie Hiszpan przejął inicjatywę. Po rozerwaniu w klinczu Rosa trafił kilka mocnych ciosów. Coraz częściej nasz rodak trafiał prawym sierpem. Na uwagę zasługuje świetna akcja  lewy-lewy-prawy. Po jednej z akcji Raul  poszedł po obalenie. Stir w parterze zasypał rywala ciosami, ale nasz rodak to przetrwał.

Sprawdź!  Trener Mirosław Okniński opowiada historię z bramki! "Zostałem aresztowany! Pękła mu czaszka..."

Runda 2:

Do przodu z mocnymi sierpami poszedł Polak. Raul dobrze przepuścił akcje naszego rodaka i wypuścił świetną serię. Raul wypuścił kolejną serią ciosów, po których nasz rodak padł na deski. Krystian wstał, ale z powodu obrażeń nasz rodak zrezygnował z dalszego kontynuowania tego boju.

Raul Joshua Stir pokonał przez TKO Krystiana Rosę

Karta walk WOTORE 5

Walka wieczoru:

  • Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Co-main event:

  • Michał „Matrix” Królik vs Bartosz Batra

Wielki finał o 50.000 zł:

  • Jakub Ozga vs Dominik Owsiany

Super-fighty:

  • Robert Maruszak vs Szymon Szynkiewicz
  • Navrozidis „El Greco” Christos vs. Rafał Szczerbiński 

Turniej WOTORE 5:

  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.