KSW

Pokonał Wrzoska i walczył z Sararą! Słowacki kickboxer dołączył do KSW!

Szeregi KSW zasilił kolejny zawodnik, który w okrągłej klatce może stoczyć dwa głośne rewanże. Bez wątpienia zestawienia te spodobają się polskim kibicom.

Za pośrednictwem social mediów Tomas Mozny przekazał, że podpisał kontrakt z organizacją KSW. Ponad dwumetrowy, ważący 120 kg Słowak to kickboxer, który stoczył 31 pojedynków i do niedawna walczył dla federacji GLORY.

Mozny nowym zawodnikiem KSW

Mozny ma na swoim koncie kilka pojedynków kickbokserskich także z polskimi rywalami. Wygrał m.in. z Michałem Wlazło, oraz pokonał po decyzji sędziów Arkadiusza Wrzoska. Natomiast w starciu z Tomaszem Sararą przegrał przed czasem przez nokaut techniczny.

W MMA nie ma dużego doświadczenia, gdyż stoczył dopiero dwa starcia. Jeszcze w 2011 roku przegrał z Hubertem Lechem, a po 11 latach w październiku powrócił do klatki i znokautował Kamila Mindę.

Teraz po dołączeniu do federacji KSW będzie mógł stoczyć dwa głośne rewanże. Niewykluczone, że z Arkadiuszem Wrzoskiem zmierzy się już w lutym na gali KSW 79, która tym razem odbędzie się w czeskim Libercu.

Sprawdź!  Artur Szpilka znacznie cięższy od Siergieja Radczenki! Ogromna różnica wagi w walce na KSW 71!

Poza Polakiem na wydarzeniu swoje pojedynki stoczą również Phil De Fries oraz Michal Martinek. Na ten moment federacja nie ogłosiła ich rywali.

Gdzie oglądać KSW 78?

Wszystkie gale federacji zobaczyć możecie w aplikacji Viaplay. Serwis oferuje bowiem dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów. Miesięczny koszt abonamentu to 34 zł, a oprócz gal KSW oglądać też można inne sporty drużynowe oraz motorowe.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.