GROMDA

Piotr Szeliga zawalczy na gołe pięści? „Czy zawalczę na GROMDZIE? Jest duże prawdopodobieństwo”

Piotr Szeliga spróbuje swoich sił w nowej formule? Freak fighter nie ukrywa, że chciałby zawalczyć na gołe pięści w federacji GROMDA.

„Szeli” na ten moment ma na swoim koncie 5 pojedynków. W MMA odniósł dwa zwycięstwa i poniósł jedną porażkę. Wygrał również starcie kickbokserskie oraz przegrał ostatnią walkę z Normanem Parke, która odbyła się na specjalnych zasadach.

Dwa najgłośniejsze zwycięstwa Szeligi to ciężkie nokauty na „Wujaszku Fericze” i „Arabie”, który mocno zaskoczył zarówno swoich rywali, jak i kibiców. W obu przypadkach sam najpierw leżał na deskach, zanim ustrzelił przeciwników potężnym prawym sierpowym.

Piotr Szeliga chce walczyć na gołe pięści

Freak fighter chciałby również zawalczyć na gołe pięści, o czym m.in. kilkukrotnie wspominał podczas konferencji czy wywiadów. Przy okazji gali GROMDA 9 miał także okazję spotkać się z szefem organizacji Mariuszem Grabowskim oraz stanął twarzą w twarz z „Popkiem”, który niedawno dołączył do federacji.

No to, co Mordeczki wchodzimy do „Gromdy” Szeli vs @popek_oficjalnie na gołe pięści? Myślę, że byłoby to dobre starcie – napisał na Instagramie pod zdjęciem z Grabowskim.

Sprawdź!  Wrzosek reaguje na szpilki Szeligi: "Pogonili go z miasta, ludzie go wygwizdują. Jak on nazywa mnie..."

Szeliga na swoim Instastory odpowiedział również na pytania kibiców. Jedno z nich dotyczyło potencjalnego starcia na GROMDZIE, a freak fighter przyznał:

– Czy będę walczył na GROMDZIE? No myślę, że jest duże takie prawdopodobieństwo, że tak właśnie będzie.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.