KSW

Miliony widzów na żywo! Szef KSW zdradził, ile osób obejrzało ostatnią galę!

Podczas gali KSW 70 doszło do głośnego pojedynku pomiędzy dwoma legendami polskiego MMA. Mariusz Pudzianowski w main evencie wydarzenia zmierzył się z Michałem Materlą.

Wielu skazywało byłego strongmana na porażkę, jednak ten mocno zaskoczył. Od początku kontrolował pojedynek i trafiał Materlę potężnymi ciosami. Cały czas wywierał presję i nie cofną się nawet po celnym uderzeniu w wątrobę.

Pudzianowski potrzebował zaledwie dwóch minut na znokautowanie bardziej doświadczonego rywala. Już w pierwszej rundzie trafił go potężnym podbródkowym, po którym Materla stracił przytomność.

Martin Lewandowski o oglądalności gali KSW 70

Pojedynek cieszył się dużym zainteresowaniem, co przełożyło się na wysoką oglądalności, o czym powiedział Martin Lewandowski, który gościł w programie Oktagon Live. Szef federacji przyznał, że gale KSW 70 oraz KSW 65 osiągnęły znacznie lepsze wyniki niż pozostałe wydarzenia.

– Duże dysproporcje wynikają też z dużych dysproporcji związanych z zawodnikami, czyli z popularnością tych zawodników i oczekiwaniami fanów. Więc jakby akurat te dwie gale, czyli Mamed vs Soldić i Materla vs Pudzianowski, były zdecydowanie tymi najbardziej hitowymi.

Dodatkowo szef KSW zdradził, że ostatnia gala została obejrzana przez 2 miliony widzów nie tylko w Polsce.

Sprawdź!  Różal odpowiedział Lewandowskiemu! Skomentował słowa o pożegnalnej walce w KSW

– Jeżeli chodzi o jakieś tam wyniki, to nie chciałbym za bardzo wchodzić, nie dlatego, że nie chciałbym podawać, bo dostajemy pewną informację ze strony Viaplay, tę, którą oni podają i tak jakby chwalą się lub też nie rynkowi. Natomiast ostatnia gala została obejrzana przez dwa miliony widzów. Na żywo. Mówimy o całej sieci, czyli o dziesięciu obecnie krajach.

Kursy bukmacherskie na gale KSW

Wszystkie wydarzenia organizowane przez największą polską federacją MMA obstawisz w serwisie STS Na ten moment w ofercie znajduje

Bukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

Na ten moment w ofercie dostępna jest cała karta walk KSW 71, na której do klatki powróci Marcin Różalski oraz w formule MMA zadebiutuje Artur Szpilka i zmierzy się z Siergiejem Radczenko.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Sprawdź!  Ziółkowski ostrzeżony przed XTB KSW 93! "Jak zrobi to, co na Stadionie, to..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.