GROMDA

Popek Monster NIE ZAWALCZY na GROMDA 9? Dzień później gra koncert w Holandii! „Uwierzę jak…”

Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja o tym, że Popek Monster dołączył do największej polskiej organizacji walk na gołe pięści GROMDA. Media podawały, że popularny raper ma stoczyć pojedynek już w piątek, 10 czerwca. Czy aby na pewno?

Raper dotychczas toczył walki wyłącznie w formule MMA. Łącznie w całej karierze stoczył 9 pojedynków i odniósł 4 zwycięstwa. Bił się m.in. dla KSW, gdzie walczył z Pudzianowskim, Burneiką, Oświecińskim oraz Junem. Po przygodzie z największą polską organizacją MMA przeszedł do FAME MMA.

W debiucie poddał „Stiflera”, a w ostatniej walce zmierzył się z Normanem Parke. Raper nie ukrywał, że będzie to wyjątkowo trudne wyzwanie i zamierzał znokautować Irlandczyka. W wywiadach zapowiadał, że prawdziwa siła techniki się nie boi. Niestety już po 40 sekundach walka została przerwana. Po jednym z ciosów „Popek” doznał złamania dłoni. Odnowiła się stara kontuzja, przez którą musiał wycofać się z walki z „Kizo” na FAME 9.

Kilka dni temu media obiegła informacja, że raper dołączył do GROMDY. Wiele portali podało informację, że Popek Monster ma stoczyć swój pierwszy pojedynek już 10 czerwca. Kibice byli zaskoczeni tym faktem, biorąc pod uwagę to, że przecież kilka tygodni temu w walce z Normanem Parke doznał poważnego złamania.

Sprawdź!  GROMDA 5: Znamy pary turniejowe oraz zestawienia super-fightów!

Portal Super Express napisał – „Wydawało się to jednak mało możliwe z powodu jego problemów z urazem dłoni, bowiem w walce na gołe pięści jeszcze łatwiej o kontuzję tej części ciała, niż w MMA. A jednak okazuje się, że Popek będzie jednym z zawodników, których zobaczymy w krwawych walkach 10 czerwca.”

„… trudno wyrokować, z kim może zawalczyć. Niemal pewne jest jednak, że nie weźmie on udziału w tradycyjnym turnieju, a będzie zawodnikiem jednego z superfightów. I bez względu na to, kto będzie jego rywalem, występ Popka będzie wielkim hitem nadchodzącej gali.

Okazuje się, że raper dzień później ma zaplanowany koncert w Tilburgu, Holandii razem z „Polską Wersją”. Kibice szybko wyłapali ten fakt i zadają sobie pytanie, jak to możliwe, że Popek ma zawalczyć na czerwcowej gali.

„Przecież w sobotę gra koncert w moim mieście, pewnie pojawi się tylko w studiu” – napisał jeden z komentujących.

„przyjedzie tylko wspierać Mario bo to koledzy” – dodał kolejny.

„Uwierze jak podadza jego rywala. Peja tez dolaczyl do Gromdy i tylko w trailerze go widzielismy”

POPEK + POLSKA WERSJA w Holandii - Tilburg !
fot. Facebook

Jak myślicie, czy Popek faktycznie zawalczy na GROMDA 9, a jak tak, to kto będzie jego rywalem?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.