High League

Piotr Szeliga rzuca wyzwanie „Alberto”! Raper odpowiada: „Zobaczymy, kto padnie”

Piotr Szeliga nie przepuścił okazji i za pośrednictwem social mediów dogadał już kolejny pojedynek. Tym razem umówił się na walkę z raperem „Alberto”.

W najbliższym starciu „Szeli” na gali FAME 14 stanie do walki z Normanem Parke. Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi i Szeliga chce udowodnić wszystkim, że jest w stanie pokonać zawodowego fightera, a ostatnie nokauty nie były kwestią lucky punchy.

Piotr Szeliga chce walczyć z „Alberto”

Freak fighter wykorzystał szansę i oświadczył, że jest gotowy także na pojedynek z „Alberto”. Raper zadebiutuje w organizacji High League, jednak wciąż nie ma konkretnego przeciwnika. Sam w jednym z wywiadów przyznał, że mógłby walczyć nawet z Denisem Załęckim.

Oficjalną ofertę dostał jednak inny raper „Kizo”, który toczył pojedynki w federacji FAME. W tej sprawie toczone były rozmowy, jednak ostatecznie wycofał się i nie przyjął propozycji.

Wyzwanie raperowi rzucił teraz Piotr Szeliga, który na swoim Instagramie napisał:

– „Alberto” słyszałem, że szukasz przeciwnika, wiec bez Spiny zgłaszam swoją gotowość oczywiście po „Pałce”😉. Bo są rzeczy ważne i ważniejsze tera jest Norman a później możemy się ponapi*rdalać hehe 😉👊 Zasady, jakie chcesz MMA, K1, lethwei, Muay Thai, jesteś pewnie z pół metra wyższy 😁, wiec tutaj zasady to mi są obojętne 😉👊. A wy mordeczki co myślicie o takim pojedynku w przyszłości? Ja lubię @alberto_blackboy_ ale chętnie wcielił bym jego słowa w rzeczywistość 😈😉👊 Piszcie w komentarzach co myślicie! Z Fartem! Pjona!

W odpowiedzi „Alberto” napisał:

Sprawdź!  Denis ostro o walce z Kubiszynem na High League 3! "Zwykły atencjusz! Dawno zamienił szacunek do siebie na pieniądze"

Co tu dużo mówić, trzeba robić walkę w przyszłości 🦍🦍🦍 zobaczymy kto padnie💪🏾

Kursy bukmacherskie Szeliga vs Parke

Na wygranej Szeligi można nieźle zarobić. Polak wejdzie do klatki jako spory underdog, jednak wciąż ma szansę na zwycięstwo. Już dwukrotnie „Szeli” zwyciężył w efektowny sposób. Najpierw znokautował „Wujaszka Fericze”, a w ostatniej walce mimo słabej pierwszej rundy w drugiej odsłonie trafił „Araba” potężnym prawym i zanotował kolejne zwycięstwo przez KO.

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic
Sprawdź!  Ostre spięcie Piotra Szeligi i Normana Parke przed konferencją! "Żabka, wypie***j cieciu malinowy!"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.