High League

Salahdine Parnasse tylko się roześmiał! Nie zrozumiał słów Jacka Murańskiego: „To nie jest po francusku”

Kolejna osoba zweryfikowała francuski Jacka Murańskiego. Tym razem był to mistrz KSW, który nie był w stanie przetłumaczyć słów freak fightera.

Jacka Murańskiego czeka największy pojedynek w dotychczasowej przygodzie ze sportami walki i w przyszłym roku zmierzy się z Marcinem Najmanem. Dookoła „Murana” jest sporo kontrowersji, a jedna z nich wiąże się z tym, że Jacek przekonuje, iż w przeszłości był żołnierzem Legii Cudzoziemskiej.

Nie ma jednak na to żadnych dowodów, a niedawno głos zabrał Kacper Musiał czynny żołnierz Legii Cudzoziemskiej, który wyjaśnił, że można w łatwy sposób sprawdzić wiarygodność Murańskiego. Wystarczy, aby podał numer Legionisty, który otrzymuje każdy, kto bierze udział w rekrutacji.

Mistrz KSW zapytany o słowa Murańskiego

Gdy Murański był kilkukrotnie pytany o Legię Cudzoziemską, próbował odpowiadać w języku francuskim, co miałoby być potwierdzeniem jego słów. Problem w tym, że nikt nie jest w stanie zrozumieć, o czym mówi freak fighter.

Między innymi w wywiadzie dla fansportu.pl dziennikarka chciała porozmawiać z Jackiem, jednak ten nie odpowiedział na pytanie, tyle chciał od razu przejść na język polski. Teraz swoich sił spróbował francuski mistrz KSW Salahdine Parnasse.

Sprawdź!  Dawid Załęcki szczerze o krytyce syna! "Ludzie tego chcieli, a teraz go karcą" [WIDEO]

W wywiadzie dla 6PAK Marcin Wrzosek postanowił pokazać zawodnikowi fragment wywiadu, na którym możemy usłyszeć słynne już słowa Murańskiego. Ten jednak nie zrozumiał, o co chodzi Jackowi i roześmiany przyznał:

Nie, to nie jest po francusku. To nie jest po francusku.

Źródło: YouTube/6PAK

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.