High League

Salahdine Parnasse tylko się roześmiał! Nie zrozumiał słów Jacka Murańskiego: „To nie jest po francusku”

Kolejna osoba zweryfikowała francuski Jacka Murańskiego. Tym razem był to mistrz KSW, który nie był w stanie przetłumaczyć słów freak fightera.

Jacka Murańskiego czeka największy pojedynek w dotychczasowej przygodzie ze sportami walki i w przyszłym roku zmierzy się z Marcinem Najmanem. Dookoła „Murana” jest sporo kontrowersji, a jedna z nich wiąże się z tym, że Jacek przekonuje, iż w przeszłości był żołnierzem Legii Cudzoziemskiej.

Nie ma jednak na to żadnych dowodów, a niedawno głos zabrał Kacper Musiał czynny żołnierz Legii Cudzoziemskiej, który wyjaśnił, że można w łatwy sposób sprawdzić wiarygodność Murańskiego. Wystarczy, aby podał numer Legionisty, który otrzymuje każdy, kto bierze udział w rekrutacji.

Mistrz KSW zapytany o słowa Murańskiego

Gdy Murański był kilkukrotnie pytany o Legię Cudzoziemską, próbował odpowiadać w języku francuskim, co miałoby być potwierdzeniem jego słów. Problem w tym, że nikt nie jest w stanie zrozumieć, o czym mówi freak fighter.

Między innymi w wywiadzie dla fansportu.pl dziennikarka chciała porozmawiać z Jackiem, jednak ten nie odpowiedział na pytanie, tyle chciał od razu przejść na język polski. Teraz swoich sił spróbował francuski mistrz KSW Salahdine Parnasse.

Sprawdź!  (VIDEO) "Scarface" przeprasza "Ferrariego! Zapewnia, że nie robi tego dla walki na High League

W wywiadzie dla 6PAK Marcin Wrzosek postanowił pokazać zawodnikowi fragment wywiadu, na którym możemy usłyszeć słynne już słowa Murańskiego. Ten jednak nie zrozumiał, o co chodzi Jackowi i roześmiany przyznał:

Nie, to nie jest po francusku. To nie jest po francusku.

Źródło: YouTube/6PAK

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.