KSW

Phil de Fries nie ma wątpliwości! Zabrał głos po przegranej Pudzianowskiego ze Szpilką: „To nie koniec”

Mistrz KSW Phil de Fries, który już dzisiaj powróci do klatki, w ostatniej rozmowie z dziennikarzami zabrał głos w sprawie Mariusza Pudzianowskiego.

Brytyjczyk, który całkowicie zdominował dywizję ciężką, tym razem zmierzy się z czołowym polskim zawodnikiem tej kategorii Szymonem Bajorem. Zdaniem bukmacherów Phil de Fries nadal jest gigantycznym faworytem, a specjalnie na ten pojedynek Fortuna przygotowała specjalną promocję.

Galę KSW 84 w całości obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już na sam początek otrzymasz darmowe 20 zł i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. Ponadto trzy pierwsze zakłady obstawisz BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski, otrzymasz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski aż... 16 KG CIĘŻSZY od Michała Materli! Znamy wyniki ważenia przed KSW 70

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

To jednak nie wszystko, gdyż tym razem możesz zgarnąć dodatkowe 200 złotych, jeśli postawisz na zwycięstwo Phila de Friesa! Więcej szczegółów znajdziesz tutaj – BONUS NA WALKĘ O PAS

Niepokonany w KSW Brytyjczyk przy okazji wczorajszej ceremonii ważenia został zapytany o ostatnią porażkę „Dominatora”. Przyznał, że ten po pierwszej dobrej rundzie, gdzie znajdował się w dosiadzie, popełnił bardzo duży błąd i poszedł na wymiany z Arturem Szpilką.

De Fries nie ma jednak wątpliwości i jest przekonany, że Pudzianowski wróci do klatki w jeszcze lepszej formie. Co ciekawe, jakiś czas temu mówiło się o potencjalnym pojedynku Brytyjczyka z Polakiem. Niestety na ten moment wydaje się, że nie ma najmniejszej szansy na takie zestawienie.

– Mariusz zaliczył bardzo dobrą pierwszą rundę, ale w drugiej popełnił duży błąd, idąc na wymianę, na takie bomby z Arturem. Jeśli ktokolwiek pójdzie na wymiany z tym gościem, to on cię trafi. Popełnił duży błąd, ale nie sądzę, że to koniec, jeszcze wróci silniejszy.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.