FAME MMA

Michał Pasternak zawalczy z dziennikarzem? Padło wyzwanie ze strony „Wampira”!

W ostatnim czasie doszło do małej wymiany uprzejmości, pomiędzy Michałem Pasternakiem i dziennikarzem Fansportu.pl Jakubem Kuligiem. Zawodnik Fame MMA wypowiedział się na temat redaktora w ostatnim wywiadzie dla kanału.

Popularny „Wampir” już w przyszły piątek wystąpi na FAME FRIDAY ARENA #1, gdzie zmierzy się z Pawłem Tyburskim. „Księżniczka” uważany jest za jednego z najlepszych freak fighterów w Polsce i nawet trenujący z nim zawodowcy uważają, że jest to materiał na miarę KSW.

Pasternak stoczył już jeden pojedynek dla FAME. Miało to miejsce przed kilkoma miesiącami na FAME 18, gdzie „Wampir” zwyciężył po poddaniu przez narożnik. Starcie to ocenił dziennikarz Fansportu.pl Jakub Kulig, a jego wypowiedź nie przypadła do gustu Michałowi. Doprowadziło to do utarczek w social mediach.

W najnowszym wywiadzie dla tego portalu Pasternak został zapytany o słowa redaktora na jego temat. „Wampir” przyznał, że odpłacił się po prostu swoją oceną. Przy okazji z uśmiechem na twarzy… wyzwał dziennikarza na pojedynek.

Nie to, że mnie nie docenił. Uważam, że nie w rzetelny sposób przedstawił walkę, w której ja brałem udział. Wypowiedziałem się na temat jego pracy tak, jak on się wypowiedział na temat mojej. (…) On tego nie zrozumiał, zarzuca mi brak dystansu i tak dalej… Musimy to wyjaśnić w oktagonie!

Kulig, mam nadzieję, że się nie wycofasz! Że jesteś gotowy, że ciężko trenujesz! – dodał jeszcze Michał Pasternak w późniejszej części rozmowy.

Sprawdź!  "Dis" nie zmienia zdania odnośnie walki z "Xayoo". "Jeżeli mamy się bić, to tylko za gruby hajs, tylko i WYŁĄCZNIE w..."

Cały wywiad z Michałem Pasternakiem zobaczysz -> TUTAJ.

Kursy bukmacherskie na FAME MMA Friday Arena 1

Wszystkie pojedynki FAME MMA obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME MMA

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.