KSW

Phil De Fries atakuje i odpowiada Narkunowi. „Mówisz, że płacisz mężczyzną, żeby ściągali spodnie?”

24 kwietnia na gali KSW 60 Tomasz Narkun po raz kolejny stanie do walki o mistrzowski pas w kategorii ciężkiej i spróbuje zrewanżować się za porażkę sprzed lat.

Polak jako mistrz dywizji półciężkiej postanowił sięgnąć po drugi pas i w 2019 zmierzył się z królującym w wadze ciężkiej Brytyjczykiem. Do pojedynku doszło na gali KSW 47 i po walce na pełnym dystansie sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo Phil De Friesa.

Obaj zawodnicy od tego czasu stoczyli dwa wygrane pojedynki. Tym razem Tomasz Narkun zapowiedział, że starcie przebiegnie całkiem inaczej, ze względu na to, że wejdzie do klatki zdrowy, a ostatnim razem musiał walczyć z kontuzją.

Brytyjczyk na swoich social mediach postanowił wbić szpilkę w rywala. Udostępnił grafikę przypominającą sytuację z pierwszej walki, kiedy to Narkun ściągnął De Friesowi spodenki. Mistrz wagi ciężkiej po walce był przekonany, że Polak zrobił to celowo.

Mówią, że musisz wykonać technikę 1000 razy na treningu, żeby udała się w trakcie walki – tak De Fries podpisał udostępnione zdjęcie.

Sprawdź!  Szymon Kołecki o walce z Tomaszem Narkunem: "Jeśli federacja powie, to będę walczyć, ale jak ja bym miał wybierać, to..."

Tomasz Narkun odpowiedział, że zapomniał zapłacić De Friesowi, na co Brytyjczyk odparł – Więc chcesz powiedzieć, że stale płacisz mężczyzną, żeby ściągali spodnie? – po czym dodał – Narkun z prawdopodobnie najgorszą odpowiedzią w najnowszej historii.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *