KSW

Weekendowa promocja na MMA w Fortunie! Odbierz 200 złotych za wygraną Phila de Friesa na KSW 84

Już jutro po raz pierwszy największa polska organizacja MMA zawita w Gdyni, gdzie odbędzie się emocjonująca gala KSW 84. Bez wątpienia jednym z najciekawszych zestawień jest main event, w którym stawką będzie mistrzowski tytuł. Specjalnie z okazji tego pojedynku Fortuna przygotowała specjalną promocję.

Każdy nowy użytkownik już za samą rejestrację – TUTAJ – dostanie na konto darmowe 20 zł, a kolejne 10 zł będzie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej, trzy zakłady do kwoty 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawić można bez ryzyka! W przypadku przegranych Fortuna zwraca stawkę na konto gracza!

Tym razem bukmacher oferuje również specjalny bonus za zwycięstwo Phila de Friesa. Niepokonany w KSW Brytyjczyk będzie bronił pasa w walce z Szymonem Bajorem. Eksperci nie mają jednak wątpliwości i stawiają aktualnego mistrza w roli ogromnego faworyta, przez co kurs na jego wygraną jest bardzo niski.

Sprawdź!  Wrzosek otwarty na walkę z wygranym Szpilka vs Pudzianowski! "To byłby kosmos, jeśli byłby to..."

Jak odebrać bonus na walkę Phila de Friesa?

Kursy nie zachęcają do postawienia na Brytyjczyka, więc Fortuna z tej okazji oferuje dodatkowe 200 złotych! Zasady są wyjątkowo proste, a szansa na wygraną naprawdę duża. Phil de Fries jest rozpędzony świetną serią zwycięstw i typerzy są przekonani, że podczas KSW 85 pokona 12 rywala z rzędu.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem może na jego wygranej zarobić bonusową kwotę. Wystarczy, że spełnisz poniższe warunki:

1. W dniach 12-15.07.2023 do momentu rozpoczęcia walki Phil de Fries vs Szymon Bajor zarejestruj konto w Fortunie – TUTAJ – oraz udziel zgody na komunikację.

2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 zł.

3. Zagraj pierwszy kupon SOLO na wygraną Phila de Friesa za co najmniej 2 zł.

4. Jeżeli Phil de Fries zwycięży walkę, dodatkowo na twoje konto poza wygraną trafi także bonus o wartości 200 zł!

5. Środki bonusowe należy obrócić jeden raz przed wypłatą na kuponie BEZ KURSU MINIMALNEGO!

-> Zarejestruj konto i odbierz bonusy!

Sprawdź!  Szymon Kołecki o przyszłości w MMA: "Na początku dałem sobie 4 lata i..."

Zgarnij dodatkowe 30 złotych!

To nie wszystko, ponieważ w tę sobotę możesz zdobyć kolejny bonus w kwocie 30 złotych. Wystarczy, że w sobotę w godzinach 17:00 – 24:00 wpłacisz min. 30 zł, a podczas wpłacania depozytu wpiszesz kod „MMA”.

Następnie w ciągu 3 godzin musisz postawić kupon za min. 30 zł, składający się wyłącznie ze zdarzeń z oferty PREMATCH na MMA np. KSW lub UFC i jeśli twój kupon okaże się wygrany, na twoje konto trafi dodatkowe 30 zł!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie fortuna-ksw-84.jpg

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.