FEN

Paweł Jóźwiak zawalczy z Marcinem Najmanem w 2022 roku! „W formule bokserskiej nie miałbym z nim żadnych szans”

Jakiś czas temu w mediach głośno było o walce prezesa organizacji Fight Exclusive Night Pawła Jóźwiaka z Marcinem Najmanem. Stawką tej walki miało być prawo organizacji walki Jacka Murańskiego ze wspomnianym już „El Testosteronem”. Jednak przez ostatnie miesiące temat tej potyczki ucichł, a finalnie „Muran” zawalczył na gali FAME MMA 12.

Paweł Jóźwiak od lat jest związany z mieszanymi sportami walki. Jest on prezesem Fight Exclusive Night i główną twarzą tej organizacji. Niedawno FEN dosyć mocno wszedł w świat freak fightów. Prezes Jóźwiak zapowiedział powstanie nowej organizacji freakowej niezależnej od FEN.

W rozmowie z portalem strefamma.pl Paweł Jóźwiak zdradził, że walka z Najmanem jest cały czas aktualna  i odbędzie się ona w przyszłym roku. Dodał również, że on cały czas przygotowuje się do tego boju.

Walka jest cały czas aktualna. Ja cały czas trenuję i przygotowuję się do tego pojedynku. Nie ukrywam, że czas pracuje na moją korzyść. Spędzając czas na macie uświadomiłem sobie, że mata to nie boisko do rugby i trzeba się tego trochę nauczyć, aby stawić w klatce czoła nawet Marcinowi Najmanowi, i żeby z nim wygrać, a nie tylko wyjść do klatki. Teraz trochę o tym ucichło, bo Marcin ma zaplanowane inne walka, także bez sensu jest to promować. Ja tam robię swoje, przygotowuję się, a walka na pewno w przyszłym roku się odbędzie.” – powiedział Paweł Jóźwiak w rozmowie z Bartoszem Olesiem ze StrefaMMA.pl.

Sprawdź!  [WIDEO] Zapowiedź walki Damian Janikowski vs. Paweł Pawlak - "On się układa jak plastelina, którą chcesz zgnieść"

Paweł Jóźwiak zdradza w jakiej formule odbędzie się jego starcie z Marcinem Najmanem.

Jóźwiak dodał, że to starcie odbędzie się w formule MMA, ponieważ w jego opinii w formule bokserskiej nie miałby z Marcinem żadnych szans.

„Walka będzie w MMA. W formule bokserskiej nie miałbym z nim żadnych szans, to się nie oszukujmy. Co by o nim nie mówić to tym bokserem był i tych walk miał bardzo dużo. Boksersko bym sobie z nim nie poradził i nie ma co debatować na ten temat. Mogę z nim wygrać tylko w formule MMA.” – dodał Paweł Jóźwiak.

Marcina Najmana nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest on byłym zawodnikiem boksu zawodowego, gdzie stoczył 21 pojedynków z czego wygrał 15 z nich. W 2009 roku zadebiutował w formule MMA, gdzie przegrał z Mariuszem Pudzianowskim. Przez wielu to starcie jest uważane za najważniejszą walkę w historii polskiego MMA. W latach 2019-2020 był związany z FAME MMA jednak po dyskwalifikacji w walce z „Don Kasjo” został z niej zwolniony. Następnie założył swoją organizację freakową MMA VIP, gdzie sam wystąpił dwukrotnie w ostatniej walce nokautując w 13 sekund Ryszarda Dąbrowskiego znanego jako „Rychu Szczena„.

Sprawdź!  Ostre słowa Romanowskiego do Oleksiejczuka! "On walczył, gdy ty jeszcze srałeś w pampersy. Z kim ty wygrałeś?"

Poniżej przedstawiamy Wam pełny wywiad z Pawłem Jóźwiakiem.

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.