FEN

Marcin Wrzosek zawalczy o pas FEN? Prezes organizacji zabrał głos ws. starcia z Mateuszem Rębeckim

Były mistrz KSW po ostatniej porażce został zwolniony z największej polskiej organizacji MMA. Zawodnik dostał już zaproszenie do negocjacji z federacją FEN.

Na gali FAME 12 Marcin Wrzosek w starciu bokserskim zmierzył się z Kasjuszem Życińskim. Po pełnym dystansie sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo „Don Kasjo”, jednak według wielu werdykt był mocno kontrowersyjny.

Porażka dla Marcina Wrzoska oznacza zwolnienie z KSW. W tej sprawie wypowiedzieli się zarówno Maciej Kawulski i Martin Lewandowski. Potwierdzili oni, że na ten moment fighter nie ma szansy na powrót do organizacji. Wrzosek najpierw będzie musiał się odbudować i następnie rozmawiać z organizacją KSW.

„Polish Zombie” aktualnie nie jest więc związany z żadną organizacją. Okazję postanowił wykorzystać prezes FEN, który na swoich social mediach zaprosił fightera do rozmów.

Hej @PolishZombieMMA dobra emocjonująca walka była wczoraj! Kasjo w boksie jest naprawdę bardzo mocny. Zapraszam teraz do @fenmma, Jest tu parę ciekawych zestawień do zrobienia! – napisał na Twitterze.

Jeszcze zanim Paweł Jóźwiak zaprosił Wrzoska do FEN, przyznał, że jest zainteresowany jego pojedynkiem z aktualnym mistrzem wagi lekkiej Mateuszem Rębeckim.

Sprawdź!  Wrzosek o walce z Szeligą: "Wypi***laj na koniec kolejki. Wpie**ol od Parke poprzestawiał mu coś w głowie"

„Chińczyk” jest niepokonany od 2015 roku, czyli debiutu w FEN. Natomiast od 2018 roku posiada mistrzowski tytuł, który obronił już 6 razy. Fighter zamierza spróbować swoich sił w UFC, a Marcin Wrzosek byłby dla niego dobrym sprawdzianem przed przejściem do największej organizacji na świecie.

„Polish Zombie” to były mistrz KSW w kategorii piórkowej. Swój pas wywalczył na gali KSW 37 w starciu z Arturem Sowińskim. W 2019 roku walczył z Normanem Parke o tymczasowy pas w wadze lekkiej, jednak przegrał po niejednogłośnej decyzji.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.