KSWPRIME SHOW MMA

Szpilka otwarty na walkę z Don Kasjo! „Oferta jest na stole. On nie ma żadnych szans. Musiałbym zakończyć karierę, jakby mnie trafił”

Artur Szpilka w ostatnim wywiadzie został zapytany o potencjalny pojedynek z Kasjuszem Życińskim. Wyjaśnił, że w przyszłości może dojść do takiej walki.

O takim zestawieniu mówi się od czasu, gdy Szpilka zapowiedział, że chce spróbować swoich sił w formule MMA. Pięściarz zdecydował, że zadebiutuje w KSW, jednak wielokrotnie podkreślał, że nie wyklucza pojedynku na gali freakowej.

Wielu kibiców chciałoby zobaczyć jego starcie z Kasjuszem Życińskim. Jak wiadomo, starcie było już dogadane, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. „Szpila” wyjaśnił, że „Don Kasjo” przeszedł z FAME do federacji Prime Show MMA i starcie finalnie nie zostało zrealizowane.

Artur Szpilka o walce z „Don Kasjo”

W ostatniej rozmowie z Mateuszem Kaniowskim pięściarz przyznał, że nie wyklucza walki z Życińskim. Przyznał, że możliwe, iż dojdzie w przyszłości do takiego pojedynku. Przy okazji Szpilka ocenił szanse rywala na zwycięstwo. Podkreślił, że w przypadku porażki musiałby zakończyć swoją karierę.

– Stało się tak, że on poszedł do tego Prime. To też nie jest powiedziane, że to się nie wydarzy, ale tak to się rozeszło. Ja nie wiem, ja po prostu dostaję informację, analizuję to i albo tak, albo nie. Nie wiem, nie wiem. Oferta ciągle jest na stole. Wolałbym o takich rzeczach nie rozmawiać, uważam, że dostanie w każdej płaszczyźnie w łeb.

– Nie wyobrażam sobie, nie chce narzucać sobie presji, ale musiałbym zakończyć karierę, gdyby tak się wydarzyło, że by trafił, czy cokolwiek. Nie ma takiej możliwości. Z mojego punktu widzenia nie ma najmniejszych szans. Nie widzę żadnych atutów z jego strony (…). Jakie szanse? Nie ma najmniejszych szans.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  KSW 86. Zalewski rozbija Koziorzębskiego! Kolejny nokaut we Wrocławiu [WIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.