PRIME SHOW MMA

Paweł Jóźwiak o walce „Don Kasjo” vs Szpilka: „To będzie prawdziwy hit! Chcemy zrobić tę walkę w…”

Paweł Jóźwiak zabrał głos w sprawie wyczekiwanego przez kibiców pojedynku pomiędzy Kasjuszem Życińskim i Arturem Szpilką, na który kibice czekają już od dłuższego czasu.

Jak wiadomo, pojedynek ma odbyć się w przyszłości i obaj zawodnicy są nim zainteresowani. Zanim jeszcze „Don Kasjo” przeszedł do federacji Prime negocjacje w sprawie zestawienia prowadził High League. Finalnie jednak nic z tego nie wszyło.

Co jakiś czas Kasjusz zaczepia Szpilkę w wywiadach i atakuje go, zapewniając że jeśli dojdzie do walki, to go znokautuje i zakończy jego karierę. Natomiast był pięściarz pytany o walkę odpowiada, że na ten moment skupia się na najbliższym wyzwaniu, czyli na starciu z Denisem Załęckim.

W ostatnim wywiadzie dla myMMApl prawdopodobnie zdradził przez przypadek wstępny termin pojedynku z Życińskim. Przyznał, że w lutym 2023 roku czeka go kolejne starcie freakowe.

Paweł Jóźwiak o walce „Don Kasjo” vs Szpilka

Teraz w ostatnim wywiadzie dla Filipa Lewandowskiego o wyczekiwane starcie został zapytany Paweł Jóźwiak. Potwierdził, że walka ma zostać zorganizowana w pierwszej połowie przyszłego roku. Wszystko zależy od zdrowia Życińskiego, który przeszedł kilka dni temu operację.

Sprawdź!  Murański otwarty na walkę 3vs1! "Ja mogę z takimi trzema na raz! To jest bardzo podobne do ulicy"

– Jest duża szansa, żeby zrobić tę walkę w przyszłym roku. Jesteśmy już po słowie z Arturem i z Kasjuszem. Obaj chcą tego pojedynku, wiadomo, kluczem do tego jest operacja Kasjusza. Już zoperował jeden łokieć, teraz zrobi drugi. W grudniu prawdopodobnie będzie miał jedną walkę, czy w listopadzie, na przetarcie i chcemy zrobić w pierwszej połowie 2023 roku walkę ze Szpilką. Myślę, że to będzie prawdziwy hit i wszyscy fani boksu oraz freak fightów będą chcieli to zobaczyć.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Szybkie zwycięstwo Natana Marconia! Pokonuje Bagietę w pierwszej rundzie

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.