High League

Alan nie wpłacił całej kwoty za przegrany zakład! Wściekły Denis Załęcki komentuje: „Będę jechał z takim ku***wem do końca życia! Je*ać takie ku*wy!”

Denis Załęcki zabrał głos w sprawie zakładu, który przegrał Alan Kwieciński. Jak się okazuje, freak fighter nadal nie wpłacił całej kwoty!

Niestety sprawa zakładu z ojcem „Bad Boya” nadal nie jest zakończona. Wszystko zaczęło się podczas Rundek przed galą High League 3. Kwieciński stwierdził, że jego rywal stosuje środki dopingujące, więc Dawid Załęcki zaoferował, że zrobi sobie badania.

Zaproponował również zakład. Jeśli okazałoby się, że jest czysty, to „Alanik” miałby wpłacić 10 tysięcy złotych na wskazany przez Załęckiego cel charytatywny. Natomiast gdyby Kwieciński wygrał zakład, to on podałby cel, na które miałyby zostać przelane pieniądze.

Dawid dwukrotnie musiał przejść testy, żeby udowodnić, iż nie stosuje substancji dopingujących. Za pierwszym razem Alan stwierdził, że nie ma wszystkich badań, więc Załęcki wykonał kolejne, dwa dni po ich pojedynku. To jednak nie wystarczyło Kwiecińskiemu.

Alan Kwieciński nie przelał pieniędzy za przegrany zakład

Kibice zaczęli mocno krytykować Alana, gdy okazało się, że ten nie wpłacił pieniędzy na wskazany przez Załęckiego cel. Następnie ponaglany przez Internautów i rywala przelał zaledwie połowę kwoty. W rozmowie z TVreklama tak odniósł się do sprawy:

Sprawdź!  Alan komentuje słowa Denisa Załęckiego o sterydach: "Mówi to gościu, który jest napie**olony Trenbolonem. Już ma sieczkę w głowie"

– Przelałem pieniążki, jeszcze dorzucę mu 5 od siebie. Przelałem na jego instytucję i na mojego przyjaciela. Tak jak on zrobił badania na raty, tak ja zrobiłem przelewy na różne cele charytatywne.

Od tamtego wywiadu minął miesiąc, a Kwieciński nadal nie przelał wspomnianej połowy z przegranej zakładu. W końcu Denis Załęcki postanowił mu o tym przypomnieć. Pod jednym z artykułów portalu mma.pl zamieścił komentarz, w którym nie szczędził ostrych słów byłemu rywalowi.

– Oddaj w końcu 5 tys. chorym dzieciaczkom z “hospicjum nadzieja” w Toruniu… Wstyd! Moim zdaniem żadna federacja nie powinna dać żadnej walki temu gnojowi, dopóki nie wywiąże się z tego, by wpłacić pieniądze dla tej fundacji. A, szczególnie że zobowiązał się! Przed setkami tysięcy osób! I oszukał Dodam jeszcze jedno… Jest screenshot z plus minus jakiś 2/3 tyg temu, gdzie pisze, że wróci po weekendzie i wpłaci te brakujące 5 tys. dla chorych dzieci! I cisza…

Wszystko wszystkim, ale kurwa, jeśli chodzi o dzieci i różne akcje charytatywne to trzeba dotrzymywać słowa! Jebać wszystkie takie kur*y !!! Będę jechał z takim kurewstwem do końca życia! I każdy powinien robić to samo, a może wtedy by coś się zmieniło i nikt z mordy dupy by nie robił! Niech rozliczy się, z kim trzeba i będzie po temacie A, szczególnie że te pieniądze nie idą dla mnie tylko prosto dla hospicjum dla dzieci.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Denis Załęcki ostro o "Don Diego": "Ten człowiek już dla mnie nie istnieje. Nie zapomni tej walki do końca życia!"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.