FAME MMA

Mateusz Borek wypunktował starcie „Don Kasjo” vs Marcin Wrzosek: „Każdy punktował. Ja…”

Za nami hitowa gala FAME MMA 12, na której doszło do wielu ciekawych pojedynków. Ogromne emocje wzbudziło między innymi starcie Marcina Wrzoska z Kasjuszem Życińskim.

„Don Kasjo” już po raz drugi stanął do walki z zawodowym fighterem MMA. Najpierw na jubileuszowej gali FAME 10 zmierzył się Normanem Parke, z którym przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów po pięciu rundach.

Tym razem Życiński zawalczył z byłym mistrzem KSW Marcinem Wrzoskiem. Starcie ponownie trwało pełen dystans i zakończyło się werdyktem sędziowskim, który wywołał sporo kontrowersji. Pojedynek zwyciężył „Don Kasjo”, jednak według wielu powinien wygrać Wrzosek.

Co ciekawe, były mistrz być może nie powróci już do KSW. Martin Lewandowski i Maciej Kawulski oświadczyli bowiem, że jeśli „Polish Zombie” poniesie porażkę, będzie musiał liczyć się z poważnymi konsekwencjami, czyli zwolnieniem z największej polskiej organizacji MMA.

Głos po gali FAME 12 zabrał Mateusz Borek, który postanowił wypunktować starcie Kasjusza Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem, oraz skomentował walkę „Don Kasjo” z włodarzem organizacji FAME „Boxdelem”.

Każdy punktował. Ja 58-56 Don Kasjo – napisał na swoim Twitterze.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman pokazuje ciosy, którymi wykończy Murańskiego! "Odporny? Tego nie ustoi. Każdy cios to ciężki nokaut"

W przypadku drugiego zestawienia Borek użył mocniejszych słów. Stwierdził, że sędziowie się skompromitowali, tak punktując starcie freak fightera z włodarzem organizacji.

– Kompromitacja dwóch sędziów w walce Don Kasjo vs Boxdel. 29-28. Szacunek dla przegranego za ambicję. Ale walka jednostronna.

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.