PRIME SHOW MMA

Cios nie trafił w Magicala podczas face to face! „Nie chciałem cię usadzić!” [VIDEO]

Właśnie trwa druga konkurencja przed galą Prime Show MMA 5, na której tradycyjnie nie brakuje „dymów”. Adrian Cios podczas face to face’a z Łukaszem „Magicalem” spróbował uderzyć rywala w twarz!

-> Odbierz bonus na Prime Show MMA 5!

Sobotnie wydarzenie Prime Show MMA będzie miało miejsce we Wrocławiu. W karcie walk nie brakuje takich pojedynków, jak „Don Kasjo” vs Dominik Zadora, czy Paweł Jóźwiak vs Jacek Murański. Zwłaszcza między tymi drugimi w ostatnich tygodniach wyrósł ogromny konflikt, czego efektem był wybuch starego „Murana”.

Cios próbował uderzyć Magicala!

Na trwającej właśnie konferencji nie brakuje tak zwanych „dymów”, zwłaszcza z udziałem Adriana Ciosa i Łukasza „Magicala” Malanowskiego. Panowie są pokłóceni ze względu na byłą partnerkę drugiego z freak fighterów. Już na pierwszej konferencji doszło do pierwszych rękoczynów, a tym razem Adrian próbował się zrewanżować.

Zaproszeni do face to face’a wyszli na środek sceny, gdzie Cios wyprowadził uderzenie na głowę oponenta! Między panami szybko znalazła się ochrona, a agresor w tej sytuacji krzyczał:

Sprawdź!  (VIDEO) Adam Okniński chce wrócić na Prime MMA 5. Ma na oku spore wyzwanie! "Chętnie zawalczyłbym z..."

Jeden-jeden, k**wo! Jeden-jeden! A teraz widzimy się na walce. (…) Nie chciałem cię usadzić, żebyś w poniedziałek nie mówił, że dzisiaj zgasłeś.

Kursy bukmacherskie na walkę Cios vs Magical

Wszystkie walki Prime Show MMA 5 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.