FAME MMA

Pasternak skomentował spięcie z Tyburskim na zapleczu. Wampir był gotowy na walkę! [WIDEO]

Michał Pasternak nie był wczoraj w najlepszym humorze po gali Fame MMA 20. „Wampir” nie potrafił jednak powstrzymać uśmiechu zarówno podczas konfrontacji z Pawłem Tyburskim, jak i opowiadając o niej.

Były fighter PLMMA czy ONE Championship wczoraj po raz pierwszy doznał porażki w Fame MMA. Podczas jubileuszowej gali w krakowskiej Tauron Arenie Michał Pasternak przegrał przez decyzję w starciu z Normanem Parke.

Panowie dali pokaz szachów w mieszanych sztukach walki, co nie każdemu mogło się podobać. Jedną z tych osób jest Paweł Tyburski, który przejechał się po pojedynku zawodowców w rozmowie z Michałem Tuszyńskim dla Fansportu TV.

Pasternak skomentował spięcie z Tyburskim

Tyburski udzielając jednego wywiadu wdał się w wymianę słowną z Michałem Pasternakiem. „Wampir” w rozmowie z Kacprem Mim dla Fansportu TV ironizował cytując wcześniejszego wypowiedzi Pawła. Podopieczny Mirosława Oknińskiego, choć podczas konfrontacji z freak fighterem cały czas pozostawał uśmiechnięty, by przygotowany na odepchnięcie przez Tyburskiego, co doprowadziłoby do niepotrzebnej eskalacji.

Nie no, Paweł to zwariował. Strasznie go ponosiły nerwy. On jest lepszy dwa razy, na 10 [walk] 9 wygra, nie wyspał się, teraz się wyspał. I widziałeś w jakiej jest formie. (…) Ja myślałem, że mnie jeszcze pchnie i dzisiaj dostanie tę walkę – powiedział Michał, którego pełną wypowiedź znajdziecie powyżej.

Sprawdź!  (VIDEO) Trener Mirosław Okniński o ostatnim nokaucie Ferrariego podczas wywiadu! "Zawszę uczę moich zawodników, że na atak odpowiadamy huraganem"

Zobacz inne wywiady po FAME MMA 20:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.