FAME MMA

Gorąco za kulisami FAME MMA 20! Tyburski spiął się z Pasternakiem i Parke [WIDEO]

Gorąco zrobiło się wczoraj na zapleczu gali Fame MMA 20. Paweł Tyburski, który nie krył wzburzenia po walce Pasternaka, miał szansę skonfrontować się z „Wampirem” i jego rywalem.

Jubileuszowa gala Fame MMA miała miejsce minionego wieczoru. Oprócz turnieju o wysoką nagrodę pieniężną, który ostatecznie wygrał „Wiewiór”, doszło też do szeregu ciekawych zestawień. Jedno z najbardziej sportowych w historii freak fightów znalazło się w darmowym paśmie na YouTube.

Michał Pasternak zmierzył się z Normanem Parke na zasadach MMA. Obaj zawodnicy posiadają potężny bagaż doświadczeń, co zwiastowało „szachy” w klatce. Tak też było i panowie podeszli do siebie z odpowiednim szacunkiem. Koniec końców górą wyszedł „Stormin”.

Tyburski stanął do face to face z Pasternakiem

Walka zawodowców wyjątkowo nie przypadła do gustu Pawłowi Tyburskiemu, który opowiedział o tym w wywiadzie dla Fansportu TV. Kamery tego kanału wychwyciły też konfrontację do jakiej doszło niedługo później.

Uważający się za najlepszego freak fightera Tyburski spiął się z „Wampirem” i stojącym nieopodal Normanem Parke. Po kilkuminutowej wymianie zdań Hubert Mściwujewski w swoim stylu zaprosił panów do face to face.

Sprawdź!  Kwieciński zdominowany! Pasternak wygrywa co-main event FAME 21 [WIDEO]

Zobacz inne wywiady po FAME MMA 20:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.