FAME MMA

Ferrari odejdzie z FAME MMA?! Zawodnik stawia warunki! [WIDEO]

Jak można było się domyślać „Ferrari” był mocno niepocieszony odpadnięciem z turnieju Fame MMA 20. Co więcej nie można wykluczać, że Amadeusz Roślik pożegna się z organizacją!

Największa federacja freak fight w Europie po raz pierwszy spróbowała swoich sił w nowym formacie. Podczas gali FAME MMA 20 odbył się 8-osobowy turniej na zasadach K-1, w którym zwycięzca zgarniał 1,5 miliona złotych. Udział w nim brali tacy zawodnicy, jak „Ferrari”, „Polak”, „Wiewiór”, czy Tańcula.

Końcowym zwycięzcą okazał się być Maksymilian Wiewiórka, który decyzjami pokonał Arka Tańculę, Amadeusza Roślika i w finale Josefa Bratana. Podwójny mistrz Fame MMA tym samym ponownie zapisał się na kartach historii organizacji.

Ferrari odejdzie z FAME?!

Kibice zdecydowanie więcej spodziewali się zwłaszcza po „Ferrarim”. Podopieczny Mirosława Oknińskiego w ćwierćfinale zwyciężył przez dyskwalifikację, po kopnięciach w krocze w wykonaniu Krystiana Wilczaka. Tuż przed półfinałem Amadeusz przysiadł przed klatką, gdzie masowano mu nogę.

W wywiadzie dla Fansportu TV freak fighter zdradził. że przed konfrontacją z „Wiewiórem” doznał mocnego skurczu. Poprosił o dodatkowe kilkanaście minut, by rozmasować mięsień. „Ferrari” spotkał się jednak z odmową, przez co miał spore problemy w starciu z Maksem.

Sprawdź!  Daro Lew przegrywa w swoim stylu! Błyskawiczna wygrana Xayoo [WIDEO]

Warto też dodać, że już po odpadnięciu z turnieju Roślik przez swoje social media postawił dwa warunki, które muszą zostać spełnione przed jego powrotem do klatki. Amadeusz żąda oczywiści rewanżu z Wiewiórką oraz chce wyrzucenia sędziów, którzy odmówili mu dodatkowego czasu na wyleczenie skurczu.

Zobacz inne wywiady po Fame MMA 20!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.