FAME MMA

Pasternak ostro o Natanie! Zabrał głos po konfrontacji na konferencji [WIDEO]

Minionego wieczoru na konferencji przed FAME 20 doszło do dość niespodziewanej konfrontacji. Michał Pasternak w ostrych słowach wypowiedział się w kierunku Natana Marconia, co na gorąco skomentował w wywiadzie po wydarzeniu.

„Bóg Estetyki” to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci ostatnich miesięcy. Natan Marcoń zmienił swoją postawę o 180 stopni i szybko stał się freak fighterem, o którym głośno się mówi. Pomagają w tym oczywiście liczne konflikty, w których młody zawodnik bierze udział.

Na najbliższej gali FAME 20 Marconia czeka walka z Piotrem Szeligą. Natan w przeszłości chwilę trenował w Akademii Sportów Walki Wilanów, która przyjęła pod swoje skrzydła „Szeliego”. Od tamtej pory jednak „Bóg Estetyki” prześmiewczo wypowiada się o klubie.

Podczas konferencji przed FAME 20 Marcoń nie przestawał ubliżać Szelidze, jak i innym. Część jego słów mocno nie przypadła do gustu Michałowi Pasternakowi, który wdał się w wymianę zdań i nazwał Natana „szm…tą”.

Michał Pasternak na gorąco po spięciu z Natanem

Popularny „Wampir” tuż po konferencji udzielił wywiadu kanałowi Fansportu TV, gdzie wypowiedział się na temat wspomnianej sytuacji i samego Marconia:

Sprawdź!  Murański o awanturze na konferencji: "Takiej nienawiści nie czułem nawet do Tańculi"

– No d…bil… Jak można brać na poważnie gościa, który obraża wszystkich dookoła i dzięki temu myśli, że jest znany? Mówi mi, że jestem „nikim” i jestem „stypiarzem”, a on jest kimś wielkim, bo naubliżał kilku osobom. Powiedziałem mu w twarz, że jest sz…tą, powiedziałem, co o nim myślę.

Gwoli przypomnienia, Michał Pasternak podczas FAME MMA 20 po raz pierwszy od kilku walk wystąpi w formule MMA. Jego rywalem będzie były fighter KSW, czy UFC – Norman Parke.

Zobacz inne wywiady po konferencji FAME 20:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.