FAME MMA

Pasternak odpalony na Natana! Mocne słowa w stronę Marconia na konferencji [WIDEO]

Michał Pasternak nie wytrzymał i w końcu musiał zwrócić się bezpośrednio pod adresem Natana Marconia. W mocnych słowach uderzył w kontrowersyjnego freak fightera.

Podczas konferencji przed galą FAME 20 federacja być może celowo posadziła „Wampira” obok Natana. Już wcześniej panowie mieli okazję na mocną konfrontację przez telefon w trakcie jednego z programów. Marcoń wówczas obrażał Pasternaka i twierdził, że ten daje na siebie pluć, a Akademia Sportów Walki Wilanów jest fałszywa i zakłamana.

Teraz zawodnicy FAME mieli okazję na spotkanie twarzą w twarz, a Pasternak już na wstępie nie podał ręki Natanowi. Chwilę później Marcoń słownie zaatakował Piotra Szeligą, a także wdał się w wymianę zdań z „Wampirem”.

Pasternak zasugerował freak fighterowi, że ten może się przesiąść, jeśli coś mu się nie podoba. Chwilę później przerwał wypowiedź Natana i wprost powiedział, dlaczego go nie lubi:

– Jesteś jedną z nielicznych osób wśród freaków, która atakuje czyjąś matkę, czyjąś dziewczynę, czyjąś narzeczoną i tak dalej. Próbujesz być wyrocznią, ale tak naprawdę twoje zachowanie jest ku..a poniżej normy.

Następnie Marcoń zapytał, dlaczego Pasternak nie podał mu ręki i w odpowiedzi usłyszał – Nie podaję ci ręki i tyle. Nie podaję szmacie i ci nie podam. Jesteś idiotą.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.