FAME MMA

Pasternak nie będzie się hamował. Zapowiedział, co zrobi, jeśli Alan go opluje! [WIDEO]

Michał Pasternak nie spodziewa się, że dojdzie w najbliższej przyszłości do jego walki z Alanem Kwiecińskim. „Wampir” zaznaczył w najnowszym wywiadzie co zrobi, jeśli medialny oponent spełni swoje zapowiedzi.

Do starcia freak fighterów miało dojść na najbliższej gali FAME 20, jednak „Alanik” zmuszony był wycofać się z powodu kontuzji. W jego miejsce wskoczył Norman Parke a formuła została zmieniona na MMA. Starcie Pasternak – Kwieciński było zakontraktowane w K-1.

„Wampir”, delikatnie mówiąc, nie darzy sympatią Alana, którego do któego odnosi się per „Kwiecińska” oraz za każdym razem wbija w niego szpilki. Niedawno nawiązał do skandalu z Popkiem w roli głównej twierdząc, że prostytutką, w której domu przebywał raper, był były gwiazdor Warsaw Shore. W niedawnej rozmowie z Kacprem Mim z Fansportu TV Kwieciński w ostrych słowach zapowiedział, że „napluje za te słowa w twarz” Michałowi.

Pasternak odpowiedział Alanowi

Pasternak pojawił się wczoraj na konferencji prasowej przed galą FAME 20, gdzie też udzielił kilku wywiadów. W rozmowie ze wspominanym kanałem zapowiedział, jaka będzie reakcja, jeśli „Alanik” zrobi, co powiedział:

Sprawdź!  Mateusz Murański zapowiada zawodowy debiut! "Jestem już po wstępnych ustaleniach. W grę wchodzą mniejsze pieniądze i fame, ale..."

Jak mnie opluje, to dojdę i go strzelę w m…rdę. To jest proste i logiczne. Jak mnie k…wa opluje, to dojdę i mu wy…bie w p…sk. I się zakończy to wszystko. Ja to mówię otwarcie. Ja nie wątpię [że tak się stanie]. Dojdę, strzelę go w p…sk, przewrócę, strzelę go jeszcze w d…pę i będzie po wszystkim. Tyle w temacie. Ja nie czekam na pojedynek z tym idiotą. To jest idiota i tyle, może sobie mówić takie rzeczy.

Zobacz inne wywiady po konferencji FAME 20:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.