FAME MMA

Pasha vs. Diablo na PGE Narodowym! Znamy zasady walki pięściarza z legendą e-sportu na FAME 22!

Poznaliśmy kolejną walkę gali FAME 22, która odbędzie się na PGE Stadionie Narodowym. Legenda polskiego e-sportu „PashaBiceps” zmierzy się z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem!

FAME MMA już 31 sierpnia spełni to, o czym marzono od dawna. W ostatni weekend wakacji największa freakowa organizacja w Europie zawita na PGE Stadion Narodowy. Bilety do nabycia na www.ebilet.pl, a warto zaznaczyć, że rozchodzą się one w zawrotnym tempie!

W ubiegłym tygodnia z okazji Dnia Ojca ujawniono pierwszą walkę z rozpiski: ojciec „Bandury” zmierzy się z Dawidem Załęckim. Dziś odsłonięto kolejną kartę i poznaliśmy szalone zestawienie!

FAME 22: PashaBiceps vs. Diablo na PGE Narodowym

Podczas FAME 22 na PGE Narodowym dojdzie do starcia Jarosława Jarząbkowskiego Krzysztofem Włodarczykiem. „PashaBiceps” to legenda polskiego e-sportu, a „Diablo” to zdecydowanie jeden z najlepszych pięściarzy w historii naszego rodzimego boksu.

Fame MMA poinformowało też w oficjalnym komunikacie w jakiej formule panowie zmierzą się podczas Fame 22.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.