FAME MMA

Dawid Załęcki zadebiutuje na FAME 22! Znamy jego rywala na PGE Narodowym

Dawid „Crazy” Załęcki zadebiutuje w Fame MMA! Ojciec popularnego „Bad Boya” wystąpi na PGE Stadionie Narodowym, gdzie zmierzy się z „Kierasem”.

Zaledwie przed kilkoma dniami ogłoszono, iż ojciec „Bandury” zadebiutuje w FAME. Maciej Bandurski doskonale znany jest zarówno fanom twórcy internetowego, jak i największej w Europie organizacji freak fights. Popularny „Kieras” trenuje wszystkich członków ekipy Bungee, jak „Dzinolda”, czy „Wronka”.

Wczoraj w Polsce obchodzony był Dzień Ojca. Z tej okazji Fame MMA postanowiło odkryć hitowe zestawienie na galę na PGE Stadionie Narodowym.

FAME 22: Dawid Załęcki zmierzy się z ojcem „Bandury”!

Pierwszą oficjalnie ogłoszoną walką FAME 22 zostało starcie Dawida Załęckiego z Maciejem Bandurskim! Panowie zmierzą się w boksie w małych rękawicach.

Popularny „Crazy” został wypożyczony z Clout MMA, gdzie występował w ostatnich miesiącach. Ojciec Denisa debiutował jeszcze w 2022 roku, kiedy to już w 1. rundzie pokonał Alana Kwiecińskiego. W ostatnich starciach mierzył się m. in. z legendą polskiego kickboxingu, Tomaszem Sararą.

Dawid Załęcki od dawna mówił, że nie wybiera sobie rywali, a chciałby się w końcu zmierzyć z kimś w swoim przedziale wiekowym. FAME niejako spełniło mu tę prośbę, gdyż według informacji znalezionych w Internecie „Kieras” jest starszy od niego o kilka lat.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.