FAME MMA

Parke zapowiada starcie na FAME 22! Zawalczy z rywalem cięższym o 40 kg?

Norman Parke potwierdził w swoich social mediach, iż stoczy pojedynek na FAME 22.

Hitowa gala FAME MMA odbędzie się w sobotę 31 sierpnia na PGE Stadionie Narodowym. Takie wydarzenie nie może się odbyć bez medialnych nazwisk i głośnych zestawień.

Póki co wiadomo oficjalnie, że Krzysztof „Diablo” Włodarczyk zadebiutuje w MMA z „pashąBicepsem”, a Dawid „Crazy” Załęcki zmierzy się z ojcem „Bandury”, „Kierasem”. Przygotowania do FAME 22 zasugerował Piotr Lizakowski, który ostatnio zamieścił wideo z okopywania dwóch worków i wymownym podpisem w postaci emotikonami stadionu, lizaka oraz nietoperza.

Norman Parke zawalczy na FAME 22?

W programie Tweet Talk na kanale FANSPORTU TV pojawiły się doniesienia o kolejnym potencjalnym zestawieniu: Norman Parke vs. Wielki Bu. Wypowiedź „Grega” na ten temat usłyszycie poniżej.

Wydaje się, że coś może być na rzeczy. Na profilu Normana Parke pojawiło się Instastory z podpisem:

Zbliża się wielka walka. Są jeszcze wolne miejsca na tatuaż logo Waszej firmy podczas mojej walki na Stadionie Narodowym.

W pewnej części potwierdza to słowa „Grega”. Trzeba oczywiście pamiętać, że Irlandczyk niejednokrotnie już wrzucał informacje o potencjalnych starciach, z których potem nic nie wychodziło. Wątpliwym jednak jest, by Fame MMA odpuściło udział takiej gwiazdy, jak były zawodnik KSW czy UFC.

Sprawdź!  Marcoń wyjaśnił sytuację sprzed studia: "Wyszedł z setką w ręce. Nawet nie wiem, co do mnie mówił"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.