FAME MMA

Alan szykuje się do FAME 22? Trener potwierdził przygotowania!

Nieoficjalnie potwierdzony został kolejny uczestnik gali FAME 22 na PGE Stadionie Narodowym. Trener Alana Kwiecińskiego zdradził, że freak fighter przygotowuje się do tego hitowego wydarzenia.

Kibice freak fightów w całej Polsce na czerwono mają zaznaczoną w kalendarzu sobotę, 31 sierpnia. To tego dnia Fame MMA zawita na największy obiekt w Polsce: PGE Narodowy. Organizacja będzie drugą po KSW, która zorganizuje galę MMA na tym stadionie.

Alan rozpoczął przygotowania do FAME 22!

Dotychczas otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenia turnieju w klatce rzymskiej oraz walki „Pasha” vs. „Diablo” w MMA i Dawida Załęckiego z „Kierasem” w boksie na małe rękawice. W programie Tweet Talk „Greg” przewidywał, że może dojść do pojedynku Normana Parke’a z „Wielkim Bu”.

Tymczasem Anzor Azhiev, główny trener klubu WCA, potwierdził w wywiadzie dla FightSportPL, że do gali na PGE Narodowym przygotowania rozpoczął Alan Kwieciński:

– Dopiero zaczyna przygotowania. Alan to Alan. Jeśli chodzi o stójkę, to czy ma formę, czy nie, to umiejętności ma. Jeżeli chodzi o przygotowania, to dopiero zaczynamy. Dochodzą do nas słuchy, że ma walczyć, dlatego zaczynamy trenować. Mamy 11 tygodni, jeżeli podejdzie profesjonalnie, to będzie super obóz.

Nie można wykluczać, że „Alanik” weźmie udział w pojedynku 2 vs. 2. Przygotowania do gali zasugerował Piotr Lizakowski, który ostatnio zamieścił wideo z okopywania dwóch worków i wymownym podpisem „Przygotowania 2vs2” oraz emotikonami stadionu, lizaka oraz nietoperza.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.