FAME MMA

Wielki Bu zawalczy na PGE Narodowym?! Fame MMA szykuje walkę… z Normanem Parke! [VIDEO]

Obecności Normana Parke podczas gali FAME 22 na PGE Narodowym można było się spodziewać. Niekoniecznie jednak tego, że organizacja planuje go zestawić z „Wielkim Bu”!

Kibice freak fightów w całej Polsce na czerwono mają zaznaczoną w kalendarzu sobotę, 31 sierpnia. To tego dnia Fame MMA zawita na największy obiekt w Polsce: PGE Narodowy. Organizacja będzie drugą po KSW, która zorganizuje galę MMA na tym stadionie.

FAME 22: Wielki Bu zmierzy się z Normanem Parke?!

Póki co wiadomo oficjalnie, że Krzysztof „Diablo” Włodarczyk zadebiutuje w MMA z „pashąBicepsem”, a Dawid „Crazy” Załęcki zmierzy się z ojcem „Bandury”, „Kierasem”. Kibice snują przypuszczenia kto jeszcze może zawalczyć na PGE Narodowym, a swoimi przemyśleniami podzielił się też „Greg”.

Ostatni pogromca Piotra Szeligi w programie Tweet Talk na Fansportu TV skomentował wypowiedź Michała Tuszyńskiego, który zdradził informacje o potencjalnej walce „Wielkiego Bu” w największej freakowej organizacji.

– Widziałem wywiad z Filipem Bątkowskim i tak sobie posklejałem, że jakby Norman z “Wielkim Bu” był negocjowany. Coś mówił, że „normalne, jeśli daje rywala 30 czy 40 kg cięższego, to chce większe pieniądze dla swojego zawodnika”. Przejechałem zawodników w pamięci i chyba Norman Parke pasuje… Kogo jeszcze ma Bątkowski?

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.