FAME MMA

Team Ebe Ebe zawalczy na PGE Narodowym? Zaskakujące doniesienia o walce 2 vs. 2!

Wielkimi krokami zbliża się gala FAME 22, która odbędzie się na PGE Stadionie Narodowym. Do mediów trafiły kolejne zaskakujące doniesienia, tym razem o walce 2 vs. 2 z udziałem duetu „Ebe Ebe”!

Największa organizacja freak fight w Europie ponownie dokona czegoś, czym wielu prawdopodobnie nigdy nie będzie mogło się pochwalić. W sobotę 31 sierpnia na PGE Stadionie Narodowym odbędzie się gala Fame 22.

Rozpiska tego wydarzenia musi być pełna hitowych zestawień. Póki co wiadomo oficjalnie, że Krzysztof „Diablo” Włodarczyk zadebiutuje w MMA z „pashąBicepsem”, a Dawid „Crazy” Załęcki zmierzy się z ojcem „Bandury”, „Kierasem”. W programie Tweet Talk na kanale FANSPORTU TV pojawiły się doniesienia o kolejnym potencjalnym zestawieniu: Norman Parke vs. Wielki Bu. Więcej o tym w poniższym materiale.

Swoją obecność na gali sam wprost ogłosił Amadeusz „Ferrari” Roślik. Bardziej powściągliwy, acz bardzo wymowny, był z kolei jego kolega z maty Akademii Sportów Walki Wilanów, Piotr Lizakowski.

Freak fighter zamieścił w social mediach nagranie z treningu, na którym kopie w dwa worki. Podpisał to słowami: „Przygotowania 2vs2” i okrasił emotikonami stadionu, lizaka oraz nietoperza. Tym samym „Lizak” zasugerował, że wraz z Michałem „Wampirem” Pasternakiem zawalczy na PGE Narodowym.

Sprawdź!  Ferrari prezentuje formę przed FAME 18! Przygotowuje się do dwóch walk na jednej gali (VIDEO)

Co do rywali można snuć różne domysły. Z jednej strony może być to Alan Kwieciński, który, jak potwierdził jego trener Anzor Azhiev, przygotowuje się do występu na gali. „Alanik” wciąż ma spory konflikt z teamem znanym z kanału „Ebe Ebe”. Z drugiej zaś może być to Natan Marcoń, który twierdził, że miał mieć walkę z Lizakowskim na ostatniej gali Clout MMA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.