FAME MMA

(VIDEO) Mocna reakcja Adamka na nagranie z treningu Ferrariego! „On nie umie walczyć, nic nie umie. Łaszczyk wygra przed czasem”

Tomasz Adamek ocenił umiejętności Amadeusza „Ferrariego” Roślika i nie ma wątpliwości, że main event FAME 17 zwycięży jego przeciwnik Kamil Łaszczyk.

Już 3 lutego odbędzie się pierwsza w tym roku gala największej polskiej freakowej organizacji. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą skonfliktowani zawodnicy, a dla zawodowego pięściarza będzie to debiut w nowej formule.

Adamek ocenia umiejętności „Ferrariego”

Faworytem tego zestawienia jest Łaszczyk, mimo że dotychczas wszystkie walki toczył na ringu. W stójce będzie miał przewagę umiejętności, szybkości i zapewne będzie lepiej przygotowany kondycyjnie. Po stronie „Ferrariego” są natomiast warunki fizyczne i doświadczenie w formule MMA.

Większość typuje, że jeżeli Łaszczyk utrzyma starcie na nogach, to rozbije swojego przeciwnika. Natomiast, jeśli uda się Amadeuszowi sprowadzić do parteru, to pięściarz może mieć spore problemy.

Głos w sprawie main eventu FAME 17 zabrał m.in. były mistrz świata takich organizacji jak IBF, IBO czy WBC. Tomasz Adamek w wywiadzie dla kanału To Jest Boks ocenił umiejętności „Ferrariego” i nie daje mu większych szans w walce z Łaszczykiem.

Sprawdź!  Kto zawalczy na gali FAME MMA 10? Znamy pełną kartę walk!

Pięściarz zobaczył m.in. urywki z treningów oraz nagranie z pojedynku, w którym Amadeusz zmierzył się z „Polakiem” i stwierdził:

– Bum! Przecież on nie umie walczyć. Nawet na ulicy by przegrał. No co ty? No przestań. No na ulicy by nie wygrał. To nie są przeciwnicy do walki w klatce. Łaszczyk wygra przed czasem, na pewno. Jeśli trenuje, wygra przed czasem. Przecież to chłopie nic nie umie, śmiechu warte.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.