Clout MMA

Parke otrzymał propozycję walki z polskim bokserem! Mistrz Europy odrzucił propozycję Clout MMA!

Norman Parke przed kilkoma tygodniami zapowiedział powrót do świata freak fightów i wiele wskazywało na to, że będzie to Clout MMA. Okazuje się, że Irlandczyk mógł się zmierzyć z polskim bokserem!

Nowa organizacja w polskich freak fightach kazała wszystkim zaczekać na pierwsze ogłoszenia, ale od razu zrobiło się o nich głośno. W ich klatce zadebiutuje Zbigniew Bartman, były siatkarski mistrz Europy i tryumfator Ligi Narodów. Na pierwszej gali 5 sierpnia dojdzie też do zaległego pojedynku Labryga vs Załęcki, który odbędzie się w K-1 w małych rękawicach.

Najwięcej jednak mówi się o walce Marcin Najman vs Andrzej Fonfara. „El Testosteron” przywita byłego mistrza organizacji IBO w mieszanych sztukach walki i freak fightach. „Polski Książę” zwyciężył 30 z 36 zawodowych walk na światowych ringach, w tym 18 przez nokaut.

Okazuje się, że Fonfara nie jest jedynym pięściarzem, który miał pojawić się na Torwarze. Pojedynek Warszawiaka z „Cesarzem Polskich Freak Fightów” skomentował Kamil Szeremeta, były mistrz wagi średniej. W swoim poście na Facebooku napisał, że otrzymał propozycję walki z Normanem Parke!

Sprawdź!  Pudzianowski nie wytrzymał! Uderzył swojego przeciwnika z główki! (VIDEO)

5 sierpnia na gali CLOUT MMA na Towarze Andrzej Fonfara zmierzy się z Marcin Najman? Co sądzicie o tej walce? Pójdzie szybko? Czy raczej będzie jakaś niespodzianka? W moich oczach faworytem jest Andrzej… aleeee Najman jednak ma większe doświadczenie w Octagonie.

Swoją drogą powiem Wam ciekawostkę że także dostałem propozycję walki na tej gali z ’Stormin’ Normanem Parke, ale ze względu na to że chce wykorzystać jeszcze swój czas w boksie odmówiłem, i póki co zostaję w ringu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.