Clout MMA

Zbigniew Bartman dołączył do Clout MMA! „Przyszedł czas zatańczyć wojowniczy taniec”

Zbigniew Bartman ogłosił 5 lipca zakończenie kariery siatkarza. Reprezentant Polski, uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, mistrz Europy i triumfator Ligi Światowej. Jego osiągnięcia w świecie siatkówki można wymieniać bez końca. „Zibi” zdecydował się jednak rzucić piłkę w kąt i założyć rękawice od MMA. Wielkimi krokami zbliża się debiut Bartmana w organizacji CLOUT MMA.

Nowy gracz na polskim rynku freak fightów kazał kibicom trochę zaczekać na pierwsze ogłoszenia. Te jednak wywołują niemałe zamieszanie. Na Clout MMA 1 dojdzie do potyczki Marcin Najman vs Andrzej Fonfara, co oczywiście będzie debiutem w mieszanych sztukach walki byłego mistrza IBO. Wczoraj z kolei potwierdzono, że 5 sierpnia w Torwarze dojdzie też do starcia Labryga vs Załęcki. Dziś ogłoszono kolejny głośny debiut.

Zbigniew Bartman dołączył do Clout MMA!

Podczas, gdy prze obecność Sławomira Peszki wszyscy spodziewali się nazwisk ze świata piłki nożnej do Clout MMA dołączył Zbigniew Bartman!

– Dobra, żarty się skończyły. Koniec odbijania piłki i skakania po boisku. Przyszedł czas założyć rękawice, wejść do klatki i zatańczyć wojowniczy taniec. Dołączam do CLOUT MMA i zostaję CLOUT Fighterem. Pierwsze starcie zbliża się wielkimi krokami. Będziecie ze mną? A może przeciwko mnie?! Tak czy inaczej, widzimy się – mówi Zbigniew Bartman.

Sprawdź!  Firma StreamOnline odpowiada na ostatnie oświadczenie federacji Clout MMA!

Debiut Bartmana już niedługo! Śledźcie nasze media społecznościowe, by nie przegapić najnowszych ogłoszeń dotyczących CLOUT MMA.

Aktualna karta walk CLOUT MMA 1:

  • Andrzej Fonfara vs. Marcin Najman
  • Denis Labryga vs. Dawid Załęcki – walka w K-1

Źródło: Informacja prasowa

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.