PRIME SHOW MMA

„Bestia” wraca do freak fightów i uderza w Jacka Murańskiego! Mocne słowa na temat „Murana”

Piotr Piechowiak zapowiedział powrót do walk i przy okazji ostatniego wywiadu w ostrych słowach wypowiedział się na temat jednego z freak fighterów.

„Bestia” ma na swoim koncie trzy wygrane pojedynki. W debiucie już w pierwszej odsłonie rozbił Marcina Najmana. Następnie poddał Piotra Szeligę i ostatnim razem zmierzył się z Krzysztofem Radzikowskim, którego pokonał po jednogłośnej decyzji sędziów.

„Bestia” ostro o Murańskim

Teraz po długiej przerwie powraca, a w ostatnim wywiadzie dla TVreklama został zapytany o potencjalnych przeciwników. Między innymi w ostrych słowach wypowiedział się na temat Jacka Murańskiego, jednak wyjaśnił, że taka walka nie ma najmniejszego sensu i z łatwością pokonałby „Murana” w każdej płaszczyźnie:

– Muran mnie wku**ił kiedyś. Dupę lizał Radzikowskiemu na konferencji. Twierdził, że ma lepszy sztab trenerów. Ja nigdy nie wypowiadał się na temat kogoś trenera, że jest złym trenerem. Było pytanie, kto wygra, a on stwierdził, że wygra Radzikowski, bo ma lepszych trenerów. No popłynął całkowicie z tym. Murański pokazał, że się bić nie umie, to jest jakaś paranoja.

– Co ja miałbym z nim robić? W stójce byłaby krótka stójka i zgaszony. W parterze wjazd w nogi, leży i odklepuje. Ja do niego nic nie miałem wcześniej, miałem dobry kontakt z Mateuszem, z Jackiem też. Po tej akcji, którą odj**ał, to przegiął pałę po całości.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.