Clout MMA

Clout MMA: Najman vs Fonfara na Torwarze! Konflikt rozstrzygnie się w MMA!

Czas odsłonić pierwsze karty przed galą CLOUT MMA 1! 5 sierpnia 2023 roku w warszawskim COS Torwar do klatki wejdą doskonale znany kibicom freak-fightów Marcin Najman i jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich pięściarzy Andrzej Fonfara. Ruszyła sprzedaż biletów na galę CLOUT MMA 1 na GoingApp.pl. 

„El Testosteron” i „Polski Książę” mają sobie dużo do udowodnienia. Najpierw spróbują udowodnić swoje racje na konferencjach. Choć i Najman, i Fonfara wywodzą się ze sportu, to na pewno nie będzie miejsca tylko na uprzejmości i komplementy. Na CLOUT MMA 1 wyjaśnią swój konflikt w okrągłej klatce w najbardziej wszechstronnej formule, w MMA.  

Andrzej Fonfara wraca na COS Torwar 

Andrzej Fonfara to jeden z najpopularniejszych polskich pięściarzy. Stoczył 35 pojedynków w swojej karierze, wygrywając 30 z nich (18 przed czasem). Dwukrotnie mierzył się o pas mistrza świata organizacji WBC w wadze półciężkiej z Adonisem Stevensonem. Fonfara był mistrzem świata federacji IBO, może się także pochwalić triumfami nad byłymi czempionami różnych kategorii wagowych Chadem Dawsonem, Julio Cesarem Chavezem Juniorem czy Nathanem Cleverlym. 

„Polski Książę” przez większość zawodowej kariery związany był ze Stanami Zjednoczonymi. Przygodę ze sportem kończył w czerwcu 2018 roku na COS Torwar, gdzie pokonał Ismayla Sillaha. Teraz wróci w szczęśliwe miejsce po pięciu latach emerytury. Czy kibic warszawskiej Legii przed swoją publicznością odniesie kolejną wielką wygraną? 

Sprawdź!  Omielańczuk odpowiada na słowa Oknińskiego! "Ja w przeciwieństwie do Mindy..."

Marcin Najman odniesie czwarte zwycięstwo z rzędu?

Marcin Najman kontynuuje bardzo dobrą passę w formule MMA. Wygrał trzy ostatnie pojedynki, w tym dwa przed czasem i udowodnił niedowiarkom, że potrafi wytrzymać pełen dystans trzech rund. Pokonanie Andrzeja Fonfary byłoby bardzo poważnym skalpem w jego przygodzie  z mieszanymi sztukami walki. Dla Marcina Najmana będzie to sprawa honorowa. 

„El Testosteron” nie pała sympatią do przeciwnika. Toczył z nim wiele słownych batalii  i wielokrotnie przyznawał, że chciałby wyjaśnić wszystko w klatce. W końcu dopiął swego i 5 sierpnia na CLOUT MMA 1 przemówią nie słowa, a pięści. Po stronie Najmana z pewnością stanie zdecydowanie większe doświadczenie w walkach z MMA. Czy pozwoli mu to pokonać Fonfarę?

Źródło: Informacja prasowa

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.