Clout MMA

Clout MMA 1: Labryga vs Załęcki w karcie walk! Zaległy pojedynek odbędzie się na Torwarze!

Dokładnie za miesiąc na COS Torwar odbędzie się pierwsza gala pod sztandarem Clout MMA. Organizacja ujawniła kolejne starcie, na które czekało wielu kibiców freak fightów: Denis Labryga vs Dawid „Crazy” Załęcki!

To już drugi pojedynek ogłoszony przez organizację. Na Clout MMA 1 dojdzie do potyczki Marcin Najman vs Andrzej Fonfara, co oczywiście będzie debiutem w mieszanych sztukach walki byłego mistrza IBO. Mimo wszystko eksperci dają mu ogromne szanse na wygraną i to „El Testosteron” jest skazywany na porażkę.

Clout MMA 1: Labryga vs Załęcki w karcie walk!

W klatce Clout MMA dojdzie do kickbokserskiego pojedynku pokoleń. Denis Labryga, który w przeszłości święcił tryumfy w tej dyscyplinie na szczeblu młodzieżowym, zmierzy się z Dawidem Załęckim. Popularny „Crazy” zrobił furorę wchodząc z marszu do świata freak fightów i ma już na swoim koncie 3 walki, z których 2. wygrał. Torunianin udowodnił już, że potrafi przyjąć cios i nie boi się wyzwań.

To samo zresztą można powiedzieć o Labrydze. Denis nie przegrywał w starciach na gołe pięści, wygrywał także w MMA. Jesteśmy przekonani, że młodzian na CLOUT MMA 1 pokaże swoją kolejną odsłonę, a ma co pokazać. Denis Labryga na co dzień trenuje w WCA, gdzie szkolą się również Jan Błachowicz, Daniel Omielańczuk, czy Mariusz Pudzianowski.

Sprawdź!  Clout MMA 2: Sarara wylądował na deskach! Niespodziewany remis w walce z Załęckim [WIDEO]

Aktualna karta walk CLOUT MMA 1:

  • Andrzej Fonfara vs. Marcin Najman
  • Denis Labryga vs. Dawid Załęcki – walka w K-1

Pierwsza gala CLOUT MMA 1 odbędzie się już 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze. W najbliższych dniach poznacie kolejne szczegóły karty walk!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.