Clout MMAFAME MMA

Natan Marcoń po raz kolejny uderza w Denisa Załęckiego! „Mogę zniszczyć tę konfidentkę internetową”

Natan Marcoń po raz kolejny w mocnych wypowiedział się na temat Denisa Załęckiego. Zawodnik FAME MMA jasno daje do zrozumienia, że chce stoczyć pojedynek z „Bad Boyem”.

Po gali Clout MMA 2 nie tylko kibice, ale także inni freak fighterzy uderzyli w Denisa za to, jak zachował się podczas walki z Danielem Omielańczukiem. Najpierw kilkukrotnie faulował, a gdy miało dojść do zmiany formuły z boksu na MMA, wyszedł z klatki i udał się do szatni.

Niespodziewanie w social mediach odpalił się Marcoń, który zaatakował Załęckiego poprzez swojego Instagrama. Zamieścił kilka mocnych wpisów i otrzymał nawet prywatną wiadomość od Denisa. Zapewnia jednak, że nie obawia się zawodnika z Torunia i jest przekonany, iż może go pokonać przed czasem.

Podczas programu Aferki ponownie w mocnych słowach wypowiedział się zarówno na temat Załęckiego, jak i Szeligi, z którym również chce zawalczyć:

– Nie będzie jakiś konfident internetowy, który udaje prawilniaka prawić morałów i obrażać za różne rzeczy. Jechanka od początku do końca jest z takimi ludźmi. Nie jestem pi..ą, która jak ktoś jest pseudoprawilniakiem, chodzi z maczetami i z kolegami, to nie będę dawał sobie wchodzić na głowę.

– Z pełną świadomością i konsekwencją swoich słów mogę powiedzieć, że Piotra prokuratura Szeligę oraz parówę pe..sa Załęckiego konfidentkę internetową mogę zniszczyć w oktagonie. Pe..s mi grozi, ale ja się nie boję petów. Jakbym dostał wypożyczenie do Clout MMA, rozpie…lam Denisa. Jest rozje…y, wy…any w klatce.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.