FAME MMA

Parke nie odpuścił Szelidze! Wiemy, co mu powiedział w trakcie walki: „Napi***lając go zza pleców mówił do niego…”

Norman Parke ma za sobą kolejny pojedynek w federacji FAME. Tym razem było to łatwe zwycięstwo i nie dał rywalowi żadnych szans.

Za na mi gala FAME 14, podczas której „Stormin” zawalczył z Piotrem Szeligą. Przed walką pomiędzy zawodnikami było bardzo dużo złej krwi i nie szczędzili sobie ostrych słów. Irlandczyk zapowiedział również, że ukarze rywala i da mu lekcję pokory.

Do walki doszło w klatce rzymskiej i „Szeli” nie stanowił dla Irlandczyka większego wyzwania. Parke świetnie bronił się przed mocnymi uderzeniami rywala i sam posłał go na deski już w pierwszej rundzie. W kolejnej odsłonie sprowadził go do parteru i zasypał ciosami.

Boxdel o słowach Normana Parke

„Boxdel” podczas live’a na kanale Aferki zdradził, podczas walki Parke skierował kilka mocnych słów w stronę swojego rywala, który nie mógł już nic w tym starciu zrobić. Włodarz przekazał, co powiedział mu jeden z kamerzystów, który znajdował się blisko klatki rzymskiej.

– Mówił mi to jeden z kamerzystów, który był jeszcze bliżej klatki rzymskiej. Norman Parke napier**lając Szeligę zza pleców, jak już go miał totalnie przy sobie. Jeden z kamerzystów powiedział mi, że on do niego: „Jesteś moją dzi**ą. Ty dz*ko je*ana. Jesteś moją dz*ką. Jeb!

W komentarzu na YouTube dodał, że przekazał to, co usłyszał od jednego z operatorów kamery. Kontaktował się również z Piotrem Szeligą, jednak zawodnik przyznał, że nie pamięta takiego momentu.

Sprawdź!  Łaszczyk odpowiada kibicom na pytania! Uderza w Najmana, ocenia umiejętności Don Kasjo: "Na pewno umie boksować. Z niejednego pieca chleb jadł"

– Powtarzam, ze to słowa operatora który był obok klatki. Dzwoniłem do Piotra i pytałem się go o te sytuacje (powiedział mi, ze nie przypomina sobie takiej sytuacji). Piotr będzie tez gościem w studiu niedługo, a jutro na Aferkach do niego zadzwonimy.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.