High League

Mateusz Kubiszyn o walce z Denisem Załęckim: „Wejdzie do klatki i go wyniosą. Tak będzie”

Już w czerwcu podczas gali High League 3 dojdzie do hitowego pojedynku pomiędzy Mateuszem Kubiszynem i Denisem Załęckim.

Dla obu zawodników znanych z walk na gołe pięści będzie to debiut w formule MMA. Możemy jednak spodziewać się, że starcie będzie toczone w stójce. Obaj zawodnicy mają doświadczenie w kicboxingu, a kibice mogą liczyć na mocne wymiany.

„Don Diego” o walce z Denisem

Kubiszyn w wywiadach kilkukrotnie stwierdzał, że umiejętności jego rywala nie są na najwyższym poziomie. Między innymi powiedział, że Denis jest bardzo wolny i rusza się jak wóz z węglem. Dodatkowo uznał, że jest słabszy od „Tysona”, którego „Don Diego” znokautował w wielkim finale GROMDY.

Przy okazji sobotniej gali FAME 14 Kubiszyn udzielił wywiadu kanałowi TVReklama odniósł się do swojego pojedynku z Denisem. Oświadczył, że jego rywal nie będzie w stanie wyjść z klatki o własnych siłach.

– Jeszcze nie oglądałem walki Denisa z Alanem. Jakbym się obawiał, to bym oglądał i analizował. Ja po prostu wyjdę i zrobię swoje, narzucę swój styl walki. Wejdę i wyjdę, a Denis wejdzie i go wyniosą. Tak będzie. (…) Ja miałem tak, że walczyłem w większości z większymi zawodnikami od siebie. „Maximus” 30 kg cięższy, większy, duży chłop. Ja lubię takich „Bad Boyów”.

Kursy bukmacherskie na galę High League

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Grzegorz Szulakowski otwarty na propozycje. Ma swojego wymarzonego rywala: "Wiem, że jestem w stanie napier***olić Parke!"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs „Don Diego”

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.