UFC

Ostra odpowiedź Dana White’a do Paulo Costy: „Powinieneś założyć swój kanał na YouTube, jak miałeś 13 lat.”

Ostatniej nocy doszło do starcia bokserskiego Floyd Mayweather – Logan Paul. Wygrał ten pierwszy, ale YouTuber pokazał się z dobrej strony, wytrzymując wszystkie rundy. Poważną dyskusję w świece MMA wywołała wypłata Paula.

Paulo Costa domaga się więcej

Kilka dni temu niedawny pretendent do tytułu mistrza wagi średniej, Paulo Costa, wyraził swoje niezadowolenie z powodu tego, że taki Logan Paul otrzyma 20 milionów dolarów. Brazylijczyk uważa, że jest w pozycji, aby domagać się większej gaży:

Źródło: Twitter

UFC musi mi płacić więcej, jak na main eventera przystało. Youtuberzy pokazują największą hańbę tego sportu.

Gwoli wyjaśnienia. Nigdy nie podpisałem walki na kontrakt. Dlaczego UFC ogłosiło ten pojedynek? Też zachodzę w głowę.

Dana White

Szef największej organizacji MMA odpowiedział Brazylijczykowi w wywiadzie dla TSN:

Podpisałeś kontrakt. Jesteś pod kontraktem z nami. Jeśli tak się czujesz, cóż, cały czas powtarzam: co tydzień mamy nową galę, możesz walczyć co weekend. Albo skończ kontrakt i rób co tam chcesz.

White dodał, że nie chce rezygnować z usług Paulo Costy. Fighter niedawno podpisał nowy kontrakt na kilka walk i Dana chciałby, aby został on wypełniony. Po tym Brazylijczyk może szukać lepszego miejsca dla siebie.

Sprawdź!  Jan Błachowicz zawalczy na UFC 266! Znamy rywala i datę pojedynku!

Nie jesteś w pozycji, aby prosić o więcej po swoim ostatnim występie [Paulo Costa poległ w walce o pas przez TKO z Israelem Adesanyą na UFC 253]. Albo chcesz walczyć, albo nie. Powinieneś założyć swój kanał na YouTube jak miałeś 13 lat i wyrobić sobie tym nazwisko, dostałbyś wtedy walkę z Mayweatherem. Ale tak się nie stało.

Paulo Costa wypadł niedawno z pojedynku z Jaredem Canononierem. Powody początkowo nie były znane, jednak najprawdopodobniej chodziło właśnie o pieniądze. Dana White ma prostą poradę dla swojego zawodnika:

Nie jesteś YouTuberem, jesteś fighterem MMA. Tym się zajmujesz, aby przeżyć – albo nie, to zależy od ciebie. Wróć i pokaż wszystkim, że jesteś w stanie zrobić coś wielkiego.

Źródło: Twitter, TSN

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *